Giysimatik
Yeşilyurt Belediye başkanı
tokat-sanayi-sitesi-bilmece-gibi belediye-bulteni-ile-asparagas-haber guven-kaldi-mi koop-baskani-celik-yine-ara-gazi-verdi chpli-durmaz-erbaa-altin-madeni-projesini-tbmmye-tasidi egitim-bir-senden-hukuk-zaferi soylemez-aile-butunlugunu-koruyan-karar-verildi tokatta-saglikcilara-mobing kacak-yapilar-yikiliyor celik-pembe-panjurlu-sanayi-sitesi-hayali-kuruyor

Yıllardır yatırım programına alındı deniliyor, Yatırım programına alınacak deniliyor, proje onaylandı deniliyor, onaylanacak deniliyor. Sadece İnşaat temelini şu gün atacağız

2017 yılında yapmış olduğu açıklama da Başkan Eroğlu;" inşallah bu işin yılsonuna kadar projelendirilip önümüzdeki yıl da ihalesinin yapılıp kazmasının vurulduğunu göreceğiz.

Tokat’ta yapılması düşünülen Sanayi sitesi Yeri İle İlgili Son Durum Umutlar Yargıdan gelecek Arazi İle İlgili karar ve 2021 Şubat ayı Yatırım Programına Tekrar Alınma Kararının

2016 yılında kurulan 2020 yılında taşınılmış olacak denilen S.S. Tokat Yeşil Küçük Sanayi Sitesi Yapı kooperatifinde YALAN üstüne YALAN

Altın Madeni projesinden bölğe halkının haberi yok! Durmaz, Bu bölge, çevresindeki Tokat ve Amasya illerinin, Erbaa ve Taşova ilçelerinin ve çevresindeki onlarca köyün can damarıdır.

Mersin 1. İdare Mahkemesi, kararında “ … Disiplin cezaları, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda sayılan eylemlerin gerçekleşmesi nedeniyle verilen yaptırım kararlarıdır.

Eşi Kırıkkale’de görev yapan davacının Malatya Akçadağ ilçesinde görevine devam etmesi halinde aile bütünlüğünün bozulacağı açık olup, bu durumun davacı ve eşi için telafisi

Başhekim yaşanan sorunları giderme yerine sağlık personeli ile ikili diyaloglarda siyasi kimliği arkasına alarak baskı uygulaması keyfi tutum ile rast gele soruşturma açması ve sudan

Kamu yararını önplanda tutarak Bakış gazetesi olarak Gazetecilik ilkelerimizden sapmadan kurum kuruluş ayırımı yapmadan kamuoyunu aydınlatıp kamuyu bilgilendirme amacıyla gereği

2016-2017-2018 tarihli açıklamalarında, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu; Bazı dedikodular duyuyoruz sanki biz hiç araştırma yapmadık hemen karar vermişiz gibi. Kömeç köyü

tokat-sanayi-sitesi-bilmece-gibi

Tokat Sanayi Sitesi Bilmece Gibi

Yıllardır yatırım programına alındı deniliyor, Yatırım programına alınacak deniliyor, proje onaylandı deniliyor, onaylanacak deniliyor. Sadece İnşaat temelini şu gün atacağız diyemiyor Bay Altan Çelik..

belediye-bulteni-ile-asparagas-haber

BELEDİYE BÜLTENİ İLE ASPARAGAS HABER

2017 yılında yapmış olduğu açıklama da Başkan Eroğlu;" inşallah bu işin yılsonuna kadar projelendirilip önümüzdeki yıl da ihalesinin yapılıp kazmasının vurulduğunu göreceğiz. Bu işten geri dönüş yok. En son DSİ'den bir yazı bekliyorduk o yazı da geldi. Önümüzdeki yıl bu işe başladığımızda en kısa sürede inşaatı bitip iş yerleri ruhsatları alındıktan ve 6 ay içerisinde taşınma sürecinin bitmesiyle tahminen 2020'de yeni nesil modern sanayi sitesine taşınmış olacağız diye ön görüyorum."

guven-kaldi-mi

GÜVEN KALDI MI?

Tokat’ta yapılması düşünülen Sanayi sitesi Yeri İle İlgili Son Durum Umutlar Yargıdan gelecek Arazi İle İlgili karar ve 2021 Şubat ayı Yatırım Programına Tekrar Alınma Kararının Çıkması.

koop-baskani-celik-yine-ara-gazi-verdi

Koop Başkanı Çelik Yine ARA GAZI verdi..

2016 yılında kurulan 2020 yılında taşınılmış olacak denilen S.S. Tokat Yeşil Küçük Sanayi Sitesi Yapı kooperatifinde YALAN üstüne YALAN

chpli-durmaz-erbaa-altin-madeni-projesini-tbmmye-tasidi

CHP’Lİ DURMAZ ERBAA ALTIN MADENİ PROJESİNİ TBMM’YE TAŞIDI!

Altın Madeni projesinden bölğe halkının haberi yok! Durmaz, Bu bölge, çevresindeki Tokat ve Amasya illerinin, Erbaa ve Taşova ilçelerinin ve çevresindeki onlarca köyün can damarıdır.

egitim-bir-senden-hukuk-zaferi

Eğitim-Bir-Sen’den Hukuk Zaferi

Mersin 1. İdare Mahkemesi, kararında “ … Disiplin cezaları, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nda sayılan eylemlerin gerçekleşmesi nedeniyle verilen yaptırım kararlarıdır.

soylemez-aile-butunlugunu-koruyan-karar-verildi

Söylemez, Aile Bütünlüğünü Koruyan Karar Verildi

Eşi Kırıkkale’de görev yapan davacının Malatya Akçadağ ilçesinde görevine devam etmesi halinde aile bütünlüğünün bozulacağı açık olup, bu durumun davacı ve eşi için telafisi güç neden olacağı açıktır.

tokatta-saglikcilara-mobing

Tokat'ta Sağlıkçılara Mobing

Başhekim yaşanan sorunları giderme yerine sağlık personeli ile ikili diyaloglarda siyasi kimliği arkasına alarak baskı uygulaması keyfi tutum ile rast gele soruşturma açması ve sudan bahanelerle ifadeye çağırma girişimleri tam anlamıyla mobing uygulaması personelin çalışmasına engel olma girişimi kafalarda soru işaretleri doğurmaya başladı..

kacak-yapilar-yikiliyor

KAÇAK YAPILAR YIKILIYOR

Kamu yararını önplanda tutarak Bakış gazetesi olarak Gazetecilik ilkelerimizden sapmadan kurum kuruluş ayırımı yapmadan kamuoyunu aydınlatıp kamuyu bilgilendirme amacıyla gereği haberlerimiz yapmaya devam ediyoruz..

celik-pembe-panjurlu-sanayi-sitesi-hayali-kuruyor

ÇELİK, PEMBE PANJURLU SANAYİ SİTESİ HAYALİ KURUYOR

2016-2017-2018 tarihli açıklamalarında, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu; Bazı dedikodular duyuyoruz sanki biz hiç araştırma yapmadık hemen karar vermişiz gibi. Kömeç köyü sınırlarında bulunan arazinin tarım arazisi midir değil midir araştırmasının yaptık. GOP Üniversitesi ve Ziraat Mühendisleri tarafından rapor aldık diyor oysa ki?

unlu-is-adami-tso-baskani-celik

Ünlü İş Adamı TSO Başkanı Çelik

Açıklayamazsan, bir başka kuruluşu zan altına alarak servis yaptığın o belgenin altında kalıp EZİLİRSEN ve BAKIŞ GAZETESİ olarak belgeleriyle açıklama yaparsam sen ne yapacaksın Saygın, İtibarlı, Ünlü İş Adamı TSO Başkanı Dr. Ali Çelik.

osb-de-ne-isiniz-var

OSB de Ne İşiniz Var!

Yapmış olduğumuz haberler sonrası bir kısım sorunlar ortadan kalkarken OSB nin iç huzuru şahsi çıkarlar uğruna yönetim tarafından yok ediliyor.

ne-diyeceksiniz-simdi

Ne Diyeceksiniz Şimdi

Gerek siyasetçiler gerekse de kamu bürokrasisinde görev yapanlar, seçilmişler, makamları ve unvanları ne olursa olsun, topluma karşı her açıdan sorumludurlar.

-tso-baskani-bocalamaya-basladi

TSO BAŞKANI BOCALAMAYA BAŞLADI

TSO Başkanı itibarlı işadamı Saygın Doktor Ali Çelik'e Bakış gazetesi olarak diyoruz ki, HER KES KAPISININ ÖNÜNÜ TEMİZLESİN.

-neden-yargi-yolu-degil-de

Neden Yargı Yolu Değil de…

YAPMIŞ OLDUĞUMUZ HABERLERDEN DOLAYI KAMUOYUNU ALDATAN KAMU YARARINI HİÇE SAYANLARDAN DAVACIYIZ

tokat-yesil-kucuk-sanayi-sitesinde-neler-oluyor

Tokat Yeşil Küçük Sanayi Sitesi’nde Neler Oluyor?

Tokat ili, Kömeç ve Büyükyıldız Köyleri arasında kalan alanda yapılacağı söylenen Tokat Yeşil Küçük Sanayi Sitesi ile ilgili gelişmeler sanayi esnafından saklanıyor mu?

vay-halinize-

VAY HALİNİZE !

Tokat OSB Müteşebbis heyet Başkanı Vali Ozan Balcıya soruyoruz OSB de bu güne kadar yapılan uygulamalar ve işlemlerde usulsüzlükler olduğu yönündeki iddialarla ilgili her hangi bir inceleme, araştırma girişiminiz oldu mu?

-sehir-hastaneleri-hasta-ediyor

ŞEHİR HASTANELERİ HASTA EDİYOR

Şu an gelişmiş ekonomileri olan batılı ülkelerin hiçbirisinde bizde olduğu gibi şehir hastaneleri denilen bir model göremezseniz.

tarim-arazisidir

TARIM ARAZİSİDİR

Yüce Türk Milleti adına İstinaf Başvurusunda karar verildi.Tokat İli Emirseyit Belediyesi Kömeç ve Büyük yıldız köyleri arasında kalan eski Turhal yolu kenarındaki arazilerin tarım dışı kullanılmasına müsaade edilmedi.

tokat-osb-cadi-kazani-gibi

TOKAT OSB CADI KAZANI GİBİ

VALİ BALCI; ORGANİZE SANAYİ DE RANTIN ÖNÜNE GEÇİLEBİLECEK Mİ? Tokat Organize Sanayi Müteşebbis Heyet Başkanı Vali Ozan Balcı’ya Soruyoruz; Olumsuzluklar İçeren Açıklama Yapan Orhan Gürgünoğlu’nun Açıklamalarına ve OSB deki sorunlara Heyetin Başkanı Olarak Ne Diyeceksiniz?