Haber Ajans Press

Vali Hatipoğlu'ndan Anlamlı Ziyaret

07 Eylül 2022 Çarşamba 18:19
vali-hatipoglundan-anlamli-ziyaret

Adı E.B 12 Yaşında Sereblal palsi, kronik akciğer yetmezliği , skolyoz, trekeostomili cihaza bağlı yaşam mücadelesi veriyor.

Yıllardır Medya hayatında çeşitli konularda haberler paylaştım.

yıllardır paylaşım yaptığım haberler dışında İlk defa evet ilk defa sizlere bugüne kadar paylaşım yapmadığım yazmadığım konuyu özür dileyerek paylaşmak istiyorum

Duygu sömürüsü değil, sosyal beğeni olsun diye değil ..

12Yıldır hasta , ömrünün %70 ini hastane odalarında geçiren evladımızın haberini paylaşıyorum

Adı E.B  12 Yaşında Sereblal palsi,  kronik  akciğer  yetmezliği , skolyoz, trekeostomili cihaza  bağlı yaşam mücadelesi veriyor.

Son bir yıldır Evladımızın hastalığı ilerledi ailesi ilk günden bugüne kadar maddi manevi her türlü desteği evlatlarından esirgemedi.

Ailenin umudu tükenmeye başladı, ekonomik zorluklar, bürokrasi engeli artmaya başladı. Her sakatlar haftasında belirli hastalar ziyaret ediliyor her sene aynı kişiler önplana çıkartılıyor kısacası gözden uzak hasta evlatlarımız hatırlanmıyor du.

Devlet erkânı tarafından bugüne kadar görmediği, hastamıza ilgi, sevgi, şefkat gösterilmesini istedik.

Bir çok kapı çeşitli nedenlerle AÇILAMAMIŞ idi. O kapılar kimi zaman MEDYA gücü, kimi zaman ikili ilişkilerle aralandı.

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu kendi sosyal medya hesabından şehidimizin evladının videosunu  şu spot ile ‘Bu kızımız ağlarken ailemizin yanında idik. Tek damla göz yaşına alem titremeli idi. Tekrar bu şerefli ailemizi saygı ile selamlarım. Devlete silah çeken herkes ve destekçileri bir gün hak ettikleri lağımda can verirler’ diyerek paylaşmış idi.

Ve birgün duyarsız kalamadım. O videonun altına şu yorumu yaptım ‘Evet CANLAR BİZİM seveceğiz yaşatacağız Bu evladımızda GAZETECİNİN Tek suçu Gazeteci Evladı olmak Evet bugüne kadar Kapısı çalınıp hatırı ihtiyacı sorulmadı Sahipsiz bırakılan yaşama hakkı olan bunun gibi binlercesi var Bu Tokat’ta bulunan sadece biri Ne Diyelim’

Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, Duyarsız kalmadı işlerinin yoğunluğuna rağmen hasta kızımız E.B yi hastanede ziyaret etti. Hasta evladımızın annesi F.B ile görüşüp bilgiler aldı ve yapılması gerekenleri yapacağını söyleyen Vali Hatipoğlu ilk defa gözlerden uzak ilgi, şefkat ve hoşgörü bekleyen hasta kızımız ve ailesini mutlu etti.

Diyorum ki

Yazılması gerekenlerde varmış habercilikte.

Hasta evladımız E.B ve Ailesi adına Teşekkür ediyorum Tokat Valisi Sayın Numan Hatipoğlu’na

Yöre Haber Ajans

BAKIŞ GAZETESİ

Tayfun Yiğit

Yazı İşleri Müdürü Selami Baykal

Haber Kaynağı: YHA

Haberin etiketleri:

Tokat, Vali, Numan hatipoğlu, Hasta


Haber okunma sayısı: 2179

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER