Giysimatik
Yeşilyurt Belediye başkanı
lce-milli-egitim-mudurleri-toplantisi-arapgirde-gerceklestirildi

lçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Arapgir’de Gerçekleştirildi.

İlçelerimizdeki eğitim faaliyetlerinin değerlendirildiği İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Arapgir ilçesinde gerçekleştirild

saglik-calisanlarina-vefa-konulu-mektup-resim-ve-kisa-film-yarismalari

"Sağlık Çalışanlarına Vefa" konulu "Mektup, Resim ve Kısa Film Yarışmaları"

Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile Sağlık Bakanlığı Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürlüğü iş birliğinde "Sağlık Çalışanlarına Vefa" konulu "Mektup, Resim ve Kısa Film Yarışmaları" düzenleniyor.

il-milli-egitim-muduru-battal-kanbay-arguvan-ve-hekimhan-ilcelerinde-incelemelerde-bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay Arguvan ve Hekimhan İlçelerinde İncelemelerde Bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay ilçe ziyaretleri kapsamında bu hafta Arguvan ve Hekimhan İlçelerini ziyaret ederek, okullarda incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay, incelemelerde bulunmak ve ilçelerde görev yapan yönetici ve öğretmenler ile istişarede bulunmak üzere ilk önce Arguvan ilçesini ertesi gün ise Hekimhan ilçesini ziyaret etti.

il-milli-egitim-muduru-battal-kanbay-yazihan-ilcesindeki-ogretmen-ve-ogrencileri-okullarindan-ziyaret-etti

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay Yazıhan İlçesindeki Öğretmen ve Öğrencileri Okullarından Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürü Battal Kanbay Yazıhan İlçesine ziyarette bulunarak, İlçedeki öğretmen ve öğrenciler ile bir araya geldi.

baskan-cinar-malatya-il-milli-egitim-muduru-ali-tatliyi-misafir-etti

Başkan Çınar, Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı Misafir Etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, veda ziyaretlerine devam eden Malatya İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’yı makamında ağırladı

il-milli-egitim-muduru-ali-tatliya-veda-programi

İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya Veda Programı

İlimizde yaklaşık 6 yıldır görev yapan, çalışmalarıyla İlimiz eğitimine büyük katkı sağlayarak başarı çıtasını yükselten İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı’ya İl Müdürlüğümüzce veda yemeği programı düzenlendi.

milliyetcilik-yeniden-yukselecek

Milliyetçilik Yeniden Yükselecek

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı, İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın 'MHP, Türkiye'nin mevcudiyet ve bütünlüğüne yönelik iç ve dış tehditler karşısındaki sarsılmaz varlık refleksinin siyasi teşkilatlanmasıdır' dedi.

milliyetci-hareket-partisi--malatya-milletvekili-mehmet-fendoglu--30-agustos-zafer-bayrami-mesaji

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ MEHMET FENDOĞLU, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Türk milletinin hürriyet ve istiklalini yok etmeye çalışan düşman unsurlarına karşı, 26 Ağustos 1071 Malazgirt zaferiyle vatan haline gelen Anadolu’nun, 851 yıl sonra, yine bir 26 Ağustosta başlayan kutlu taarruzla hiçbir güç tarafından ele geçirilemeyeceği gösterilmiştir.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MALATYA MİLLETVEKİLİ MEHMET FENDOĞLU, 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJ

Türk milletinin hürriyet ve istiklalini yok etmeye çalışan düşman unsurlarına karşı, 26 Ağustos 1071 Malazgirt zaferiyle vatan haline gelen Anadolu’nun, 851 yıl sonra, yine bir 26 Ağustosta başlayan kutlu taarruzla hiçbir güç tarafından ele geçirilemeyeceği gösterilmiştir.

milliyetci-hareket-partisinden-ilce-kongreleri-devam-ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi’nden İlçe Kongreleri Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı kongrelerine Arguvan ve Arapgir İlçelerinin Kongreleri ile devam ediyor. MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin Talimatları Doğrultusun’da Samsun’un İlkadım ilçesi ile başlayan MHP kongreleri Malatya İlimizde ’de Hekimhan, Kuluncak ilçeleriyle başlayıp Arguvan ve Arapgir ilçe teşkilatlarının Kongreleri ile devam ediyor.

keskin-oyakin-hekimhan-projesi-yerli-otomobil-kadar-onemli-milli-bir-projedir

Keskin: “OYAK’ın Hekimhan Projesi yerli otomobil kadar önemli milli bir projedir”

TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, OYAK tarafından Malatya’nın Hekimhan ilçesine kurulacak olan Zenginleştirme ve Peletleme Tesisi’nin milli bir proje olduğunu belirterek, “Hekimhan Zenginleştirme ve Peletleme Tesisi, yeri otomobil, yerli uçak, SİHA’lar kadar önemli ve milli bir projedir. Bu nedenle bir 12 yılın daha geçmemesi için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan bölgemiz içinde kalkınma hamlesi olacak projenin daha hızlı başlatılması için özel desteğini bekliyoruz” dedi.

milliyetci-hareket-partisi-malatya-milletvekili-mehmet-fendoglu-hakkaride-teror-saldirisi-sonucu-sehit-olan-kahraman-askerlerimiz-icin-taziye-mesaji-yayimladi

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Hakkari’de terör saldırısı sonucu Şehit olan Kahraman askerlerimiz için taziye mesajı yayımladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya Milletvekili Mehmet Fendoğlu Hakkari’de terör saldırısı sonucu Şehit olan Kahraman askerlerimiz için taziye mesajı yayımladı.