Battalgazi belediyesi
Yeşilyurt Belediye başkanı
chpli-durmaz-umudumuz-gencliktedir

CHP’Lİ DURMAZ: UMUDUMUZ GENÇLİKTEDİR!

CHP Tokat Milletvekili- TBMM İdare Amiri Kadim Durmaz 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 101 yılı nedeniyle basın açıklaması yaptı. 101 Yıl önce Samsun’da yakılan bağımsızlık meşalesi yolumuzu aydınlatmaya devam ediyor! “Gençler; Sizler, yani yeni Türkiye’nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar.

chpli-sucudan-eczacilik-gunu-mesaji

CHP’li Sucu’dan Eczacılık Günü Mesajı

Eczane, geçmişten günümüze kadar insanların sağlıkları için ulaşabildiği en kolay merkezlerden birisidir.

chp-malatya-sokak-sokak-maske-dagitti

CHP Malatya Sokak Sokak Maske Dağıttı

Koronavirüsü ile mücadele kapsamında birinci derece önem taşıyan maske CHP Malatya İl örgütü tarafından dağıtılmaya devam ediyor. Salgının yayılmasını önlemek adına Malatya ilçeleri ve şehir merkezinde faal olan esnafa maske dağıtımı yapan Cumhuriyet Halk Partisi Malatya İl Başkanlığı bu kez de cadde cadde, sokak sokak maske dağıttı.

chpli-durmaz--yigit-muhtac-oldu-kuru-sogana

CHP’Lİ DURMAZ “ YİĞİT MUHTAÇ OLDU KURU SOĞANA!”

CHP Tokat Milletvekili TBMM İdare Amiri Kadim Durmaz Nisan ayı enflasyon artışlarını ve salgın sürecindeki ekonomik koşulları değerlendiren yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında temel gıda maddelerindeki temel fiyat artışlarına değinen Durmaz,

mhp-lideri-bahceli-darbeci-gelenegin-siyaset-ayagi-olan-chp-sucustu-yakalanmistir

MHP Lideri Bahçeli: Darbeci geleneğin siyaset ayağı olan CHP suçüstü yakalanmıştır

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamaları şu şekilde; ''Türk milletine mensubiyeti ağır yaralı zevat, zihniyet ve ziyankâr çevrelerin meşum ve melun emelleri son zamanlarda dikkat çekici şekilde artış göstermektedir.

chp-malatya-il-baskani-enver-kirazin-1-mayis-aciklamasi

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz'ın 1 Mayıs açıklaması

CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “1 Mayıs, işçinin, emekçinin, çalışanın, köylünün, esnafın, ev hanımının, ezilenin, dışlananın, sömürülenin bayramıdır. Herkes bilsin ki Cumhuriyet Halk Partisi ezilenlerin, dışlananların, yok sayılanların yoldaşıdır, yol arkadaşıdır” dedi...

chp-il-baskani-enver-kirazin-1-mayis-mesaji

CHP İl Başkanı Enver Kiraz'ın 1 Mayıs mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, “1 Mayıs, işçinin, emekçinin ve çalışanın, köylünün, esnafın, ev hanımının, ezilenin, dışlananın, sömürülenin bayramıdır. Herkes bilsin ki Cumhuriyet Halk Partisi ezilenlerin, dışlananların, yok sayılanların yoldaşıdır, yol arkadaşıdır” dedi.

chpli-durmazdan-artan-yem-fiyatlarina-tepki

CHP’Lİ DURMAZ’DAN ARTAN YEM FİYATLARINA TEPKİ!

CHP’Lİ DURMAZ’DAN ARTAN YEM FİYATLARINA TEPKİ! CHP Tokat Milletvekili, TBMM İdare Amiri Kadim Durmaz artan yem fiyatlarının üreticiye etkilerini yazılı bir önerge ile TBMM gündemine taşıdı./

chp-milletvekili-gurerin-1-mayis-emek-ve-dayanisma-gunu-mesaji

CHP Milletvekili Gürer’in 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü mesajı:

Gürer: “Virüs, insanlığın emekçilere çok şey borçlu olduğunu gösterdi CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla yaptığı açıklamada, virüs nedeniyle zor bir dönemden geçen dünyada, insanlığın işçi ve emekçilere ne çok şey borçlu olduğunun bir kez daha ortaya çıktığını söyledi. Taşeron sistemin tamamen sonlandırıldığı, kayıt dışı çalışmanın bitirildiği, iş cinayetlerinin olmadığı, örgütlenmenin önündeki tüm engellerin kaldırıldığı ve emeğin değer bulduğu bir çalışma hayatı dileyen Gürer, bu zorlu süreçte başta sağlık sektöründe çalışanlar olmak üzere tüm emekçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutladı.

chp-gaziantep-il-baskani-hayri-sucudan-1-mayis-emek-ve-dayanisma-gunu-mesaji

CHP GAZİANTEP İL BAŞKANI HAYRİ SUCU’DAN 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ MESAJI

Koronavirüs, Önce İşçi Ve Emekçileri Vurdu. CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, “Tüm emekçilerin, haklarını eşitçe ve adalet içinde alabildiği bir dünyanın hayalini kurmaya ve bu bilinç ile çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Sucu, “Tüm dünyanı etkisi altına alan koronavirüs salgını bile ilk önce işçi ve emekçileri vurdu. Milyonlarca işçi ve emekçi koronavirüs salgını bahane edilerek işten atıldı ya da ücretsiz izine gönderildi” ifadelerini kullandı.

chpnin-esnafa-destek-cagrisi-sonuc-verdi

CHP’nin Esnafa Destek Çağrısı Sonuç Verdi

Koronavirüs salgınının Türkiye’ye giriş yapmasıyla beraber alınan önlemler kapsamında birçok işyeri kapatıldı. İşyeri sahipleri ve çalışanların zor durumda olduğunu, hiçbir gelir kaynaklarının bulunmadığını gündeme getirdi.

chp-il-baskani-hayri-sucudan-ramazan-ayi-mesaji

CHP İL BAŞKANI HAYRİ SUCU’DAN RAMAZAN AYI MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu yayınladığı mesajla Ramazan ayının dayanışma ve yardımlaşma ayı olduğuna vurgu yaptı.

chpli-durmazdan-tarimsal-girdi-fiyatlarinin-artisina-tepki

CHP’Lİ DURMAZ’DAN TARIMSAL GİRDİ FİYATLARININ ARTIŞINA TEPKİ!

HP Tokat Milletvekili, TBMM İdare Amiri Kadim Durmaz TUİK verilerine göre artan tarımsal girdi fiyatlarını değerlendirdi ve çiftçinin durumunun araştırılması için meclis araştırması açılmasını istedi. / Geçtiğimiz haftalarda TBMM Genel Kurulunda çiftçinin durumu, beklenen destekler ve üretimi arttırma yöntemleri konusunda defalarca söz alan Durmaz, çiftçinin virüs ve artan girdi maliyetleri karşısındaki durumunun araştırılması için meclis araştırma önergesi verdi.

chp-malatya-il-baskani-kiraz-6-bin-esnaf-ve-aileleri-ne-yiyip-ne-iciyor

CHP MALATYA İL BAŞKANI KİRAZ: 6 BİN ESNAF VE AİLELERİ NE YİYİP NE İÇİYOR

Kiraz ; Malatya’da koronavirüs kapsamında kapatılmış olan 6 bin esnaf ve ailelerinin ne yiyip, içtiklerini kimse soruyor mu?

chp-salgin-krizini-cok-iyi-yonetti

CHP Salgın Krizini Çok İyi Yönetti

Tüm dünya ülkeleri gibi Türkiye‘de uzun süredir koronavirüs salgınıyla mücadele etmekte. Salgını önlemek adına hükümet tarafından alınan bir çok önlem ana muhalefet Cumhuriyet Halk Partisi tarafından defalarca eleştirildi. CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ise salgında yaşanılan süreci ve atılan adımların yetersiz olduğunu ifade etti. “CHP iktidarda olmadığı halde krizi çok iyi yönetti” diyen il başkanı Kiraz açıklamalarına şu sözle devam etti

chp-gaziantep-ortak-basin-aciklamasi

CHP GAZİANTEP ORTAK BASIN AÇIKLAMASI

Değerli Basın Mensupları ; CHP Gaziantep İl Başkanımız Hayri Sucu, Milletvekilimiz Bayram Yılmazkaya, Milletvekilimiz İrfan Kaplan, Şahinbey İlçe Başkanımız Zeki Gürsel, Şehitkamil İlçe Başkanımız Mehmet Coşkun Atalamış'ın sosyal medya paylaşımlarından dolayı ortak yaptıkları basın açıklaması aşağıda sunulmuştur. İlgi ve değerlendirmenize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

chpli-durmaz-ciftciyeotv-siz-kdv-siz-mazot-destegi-verilsin-

CHP’li Durmaz” ÇiftçiyeÖTV siz KDV siz Mazot Desteği Verilsin “

CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ, TBMM İDARE AMİRİ KADİM DURMAZIN SALGIN BOYUNCA ORTAYA ÇIKACAK OLASI BİR GIDA KRİZİNE YÖNELİK ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ SUNDUĞU BASIN AÇIKLAMASI )

chp-malatya-herkesin-yaninda

CHP Malatya Herkesin Yanında

Cumhuriyet Halk Partisi il başkanlıkları genel başkan Kemal Kılıçdaroğlu‘nun talimatları doğrultusunda Koronavirüs salgınına yönelik önemleri almaya devam ediyor.

chpden-koronavirus-raporu

CHP’den Koronavirüs Raporu

CHP’nin hazırladığı Koronavirüs Raporu’nda, “tehlikeli bir ekonomik ve sosyal krizle karşı karşıyayız” uyarısı yapıldı

chp-gencliginden--anlamli-proje

CHP GENÇLİĞİNDEN ANLAMLI PROJE

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve bütün dünyaya hızla yayılan koronavirüs hastalığı sebebiyle, Türkiye’de bazı önlemler alındı. Alınan bu önlemlerin başında 65 yaş ve üzeri vatandaşların sokağa çıkması yasaklandı. Sokağa çıkma yasağı olan 65 yaş ve üzeri vatandaşların yardımına Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep Gençlik örgütü koştu.