Tokat’ta Jandarma Teşkilatı’nın 185. Kuruluş Yıl Dönümü Coşkusu

Tokat’ta düzenlenen Jandarma Teşkilatı’nın 185. kuruluş yıl dönümü kutlama programı, renkli ve coşkulu anlara sahne oldu. İl jandarma komutanlığı envanterindeki Sandık ve Ritim adlı köpeklerin gösterileri, izleyenlerin büyük ilgisini çekti ve nefeslerini kesti. Programa il protokolü ve jandarma personelinin ailelerinin yoğun katılımıyla başlayan etkinlik, halk oyunları ekibinin enerjik halay gösterileriyle renklendi.

Erzak arama köpeği Sandık ve bomba arama köpeği Ritim’in performansları, izleyicilerden büyük beğeni topladı ve ilgiyle takip edildi. Jandarma personelinin gerçekleştirdiği gösteriler ise programa ayrı bir heyecan kattı. Özellikle, çocukların asker selamıyla komando abilerini selamlaması, etkinliğe duyulan coşkuyu artırdı.

Kutlama programı sonrası açılan stantlarda jandarmanın gelişimi ve sahip olduğu imkanlar sergilendi. Programda üstün başarı gösteren jandarma personeline ise özel hediyeler takdim edildi. Tokat’ta gerçekleşen bu anlamlı etkinlik, jandarma teşkilatının önemine ve toplumla olan bağlarına vurgu yaptı.

Keşfetmeye Devam Edin

0
tebrikler
Tebrikler
0
k_t_
Kötü
0
m_kemmel
Mükemmel
0
_zg_n
Üzgün
0
acayip
Acayip
0
komik
Komik
0
sinirli
Sinirli
Tokat’ta Jandarma Teşkilatı’nın 185. Kuruluş Yıl Dönümü Coşkusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Giriş Yap

Bakış Gazetesi ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!