Battalgazi belediyesi
Yeşilyurt Belediye başkanı

TEMİZLİK BAŞLAMALI !

Mehmet Ertan YİĞİT

Mehmet Ertan YİĞİT

E-Posta : ertanyigit60@gmail.com

 Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlerin belediye seçimlerinde kaybedilmesinden sonra Ak Parti cenahında mırıldanmalar başladı. Bu mağlubiyetlere kimlerin sebep olduğu, neden hala faturanın kesilmediği gibi birçok konu fısıltı şeklinde yayılıyor. Bu fısıltıların artık gür bir sesle dile getirilmesi gerektiğini düşündüğüm için açık yüreklilikle yazıyorum.!

 

v  Oturduğu koltuktan kalkamayan, halk ile arasına rant giren ve kendisini vazgeçilmez zanneden sözüm ona siyasetçiler temizlenmelidir.

 

v  Koltuğa oturmadan önce sade vatandaş iken daha sonra şatafatından ve alçak dağları ben yarattım edalarından yanına yaklaşılmayan siyasetçiler temizlenmelidir.

 

v  İş adamlarının yakın arkadaşı olan, siyasi gücünü kendi menfaatine kullanan, bunları yaparken yüzü asla kızarmayan, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyen akabinde kul hakkından bahseden siyasetçiler temizlenmelidir.

 

v  Kendisini valinin, kaymakamın üzerinde gören, bulunduğu şehirde kendi kurallarını dayatan bunları sağlayamayınca da partiyi devreye sokup masum insanlara zulmeden siyasetçiler temizlenmelidir.

 

v  Vatana millete hizmet edecek kişileri sırf kendi ikbali için harcayan, siyasi konumunu vatanın önünde tutan gayri milli siyasetçiler temizlenmelidir.

 

KISACASI GÜÇ ZEHİRLENMESİ YAŞAYAN SİYASETÇİLER TEMİZLENMELİDİR.

 

            Herkesin bildiği ancak ses çıkaramadığı bu siyasetçiler vücuttan atılmadığı sürece şifa bulmamız mümkün olmayacaktır.

            İnkar ederek, görmezden gelerek sorunların üstesinden gelme devri bitmiştir. Şu andan itibaren görmezden gelmek millete yapılacak en büyük haksızlık olacaktır.

            Şimdi yapılması gereken iç muhasebedir. Lakin kurt sürüye çoban yapılmışsa; Bu muhasebeden hayır beklemek beyhude olacaktır.


İzlenme: 522
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARLAR

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ