gözde hastenesi.
Yeşilyurt Belediye başkanı

BİZİM GİBİ OLMALARINI BEKLEMEK HAYALCİLİK Mİ OLUR?

HASAN ALPARSLAN

HASAN ALPARSLAN

E-Posta :

Toprak bütünlüğümüze, devletin ülkesi ve milleti ile bölünmez üniter yapısına hedef alan hain faaliyetlere karşı Türk milletinin birer evladı olarak ayağa kalktık, halkımızı basamak olarak gören zihniyetlerin her türlü karanlık oyunlarına karşın dik durduk, Halkımızın birliğini, bütünlüğünü ve değerlerini hiçe sayan yobazlara itibar etmedik,
Belli hedefimize açık ve dürüst yollardan yürüdük. Bu hedef, güçlü Büyük Türkiye davasının çizdiği yoldur. Bu yolda, ‘’Durmak yok, Yola devam’’ sloganı inanmışlığı ile yılmadan yürüdük, hiç tereddüt etmedik, hiç şaşırmadık doğru bildiğimiz bu milli ve manevi duygularla süslü yolumuzdan çevirmek isteyenlere gerekli cevabı verdik.
Açık ve dürüst olduk, fikir, düşüncelerimizi ve kanaatlerimizi millete anlattık, onlarla ortak olmayı yeğledik, hazımsızların her türlü iftira ve karalamaları ile çamurlarını umursamadık, hatta iftiracıların yüzüne bile bakmadık, tenezzül dahi etmedik..
Kimi bizden görünerek hainlik etti, kimi ayak uyduramadı yoruldu, âmâ ..Yorgunluğunu açıkça ifade edeceğine bizi suçlayarak kılıf aradı emperyalizme payanda oldu ve PKK-HDP ve tapınakçı haşhaşileri yeğledi. 
Kimisi mücadelemizi, ülke için yapılan hizmetleri kıskandı, çamurlu yollardan eğri sokaklardan geçip amacı adına türlü dalavere çevirdi, deveyi hamutu ile yutup, tüyünü bize sordular. Mertçe, dürüstçe konuşmaktan korktular, yalan-dolan ve iftiraları kalkan olarak kullandılar, Mertçe, dürüstçe konuşamadılar.
Riyakâr duruşlarıyla yalan-dolan dedi kodu ürettiler, aslına çektiği yapının içinde yer aldılar.
Bizim derin, ciddi ve meşru yolumuz, çalışmamız, gayretimiz ve hizmetimiz onlara sıkıntı verdi ve karşımızda yer aldılar. Kimileri de hakkı olmadığı halde ihtirası ile boğuşup, havalarda uçmak isterken inanmışların, idealistlerin vatan-millet âşıklarının ser kayasına çarptılar ve düşman kesildiler. Menfaat çarklarını işleterek günlerini gün etmek istediler.
Bu düşmanlıklara, iftira ve karalamalara aldırmadık, onların seviyelerine inmedik ,hak bildiğimiz yolda yürümeye devam ettik, kimseleri karalamadık, herkesi muteber saydık, çalışanlara gıpta ile baktık, çalışmaları teşvik ettik, çalışmayanları hor görmedik, onları öyle kabullenip, hatta saygı gösterdik.
İdealimizi, milli ve manevi inancımızı vatan- millet ve bayrak uğruna yoğunlaştırdık, inandığımız davanın önderliğini yapanların zinde yürüdük, menfaat ve çıkara itibar etmedik, zul saydık.
Hayranlığımız, Türk milletinin 21. Yüz yılda yüzünü güldürmeye, kara bahtını ağartmaya, her alanda ileriye götürmeye odaklanmış ve şiar edinmiş fedakâr ve azimli dik duruşuyla her türlü engel ve zorlamalara büyük bir irade gücüyle karşı koymasını bilen lideredir.
O, lider ise, kendisini tüm özverisi ile ülkesine ve milletine adamış R.Tayyip ERDOĞAN’dır..
Çükü O liderliğin, milli ve manevi önderliğinin bütün sorumluluklarını şahsında toplamış..
Sorumluk duygusundan kıl payı olsun ayrılmayı düşünmemiş ve şeref, haysiyet ve namus meselesi saymış ve kabullenmiş, Türk milletinin bağrından çıkan, kendisini kefeni elinde halkımıza ve ülkemize adamış büyük insandır.
Gerçekte örnek alınması gereken lidere karşı yapılan haksızlıklara karşı bizlerde bu inanç, bu duygu, bu ideal oldukça, yapılan her türlü yalan- dolan, yakıştırmalar, iftiralar bizleri yıldırama, korkutmaya ve susturmaya yetmeyecektir.
Çünkü. Yüreğimizdeki bu hissi- duyguyu söküp atmaya kimsenin gücü yetmez, bu bizim yüreğimizde hatta ruhumuzdadır.
Esasen, her gün yeni yeni yalanlar, senaryolar üreterek, toplumu yanıltmaya çalışanlar hiçbir zaman karanlık emellerine ulaşamayacaklarını bilmelidirler, bu tiplemelerin artık hainliklerinden vaz geçmelerini, gerçek bir vatandaş olmalarını ummak ve bizim gibi olmalarını beklemek, acaba hayalcilik mi olur? Saygılarımla.


İzlenme: 1845
htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

YAZARLAR

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ