gözde hastenesi.
yeşilyurt bld

Teşekkürler Battalgazi...!

05 Nisan 2019 Cuma 00:44
tesekkurler-battalgazi

MHP(Milliyetçi Hareket Partisi) Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, 31 Mart yerel seçimler sebebiyle bir açıklama yaparak, yerel seçimlerin vatana, millete hayırlı olmasını istedi

Cumhur İttifakı çerçevesinde , seçim çalışmalarının hepsine katılan ve uyumlu bir şekilde MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçelinin, Cumhur İttifakı üzerinde hassasiyetle durulması yönündeki uyarıları tüm mahalle mitinglerinde dile getiren MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ,MHP Seçmeni Cumhur ittifakına bağlılığını göstermiştir,Malatya’da birinci ilçe olarak Battalgazi’nin olması camia içerisinde sevinç ile karşılanmıştır dedi.

Samanlı,”MHP Genel Başkanımız, bilge liderimiz Dr.Devlet Bahçelinin sözlerine dikkat çekerek, ‘"Zafer ancak onu isteyenleri, emek verenlerin, ter dökenlerin olacaktır. Hiçbir başarıyı güllerle döşenmiş, çiçeklerle bezenmiş yollardan gidilemeyecektir. Engeller gözünüzde büyürse ilk adımı zor atarsınız. Dava adamı inanç ve iman adamıdır. MHP'nin başkanları davasını özümlemiş, davasında erimiş müstesna ve muhterem şahsiyetlerdir. Siyasi dolandırıcılar, siyaset cambazları bırakın kendi kendilerine avunsunlar.’ Sözleri ile hareket ettik. Battalgazi’de çalışmalarımızı bu sözler üzerine uyarladık. Tüm vatandaşlarımıza bire bir anlattık.Yılmadan, yorulmadan tüm mahalle toplantılarına katıldık.”ifadelerini kullandı.

Bizim meselemiz vatandır, milli bekadır. Dedikoduyla geçirecek zamanımız yok diyen Başkan Samanlı, “24 Haziran genel seçimlerinde MHP Oyunu yüzde yüz artırmıştır.Yerel seçimlerde ise Battalgazi ilçesi Malatya’da birinci olmuştur. Tüm teşkilatlarımız ile birlikte el birliği ile, gönül birliği ile vargücümüzle çalıştık. Bilge liderimize mahcup olmamak adına gece gündüz çalıştık. Ve Rabbimize şükürler olsun ki, Malatya’da 24 Haziran’da 19 yıl sonra gelen Milletvekili, 31 Mart’ta ise bir belediye başkanlığı çıkardık. Battalgazi’de ise 2014 ‘deki yerel seçimlerde 62,47 olan oy oranı 70,26 ile cumhur ittifakında oy oranını artırmıştır.”dedi.

Malatya’da ve Battalgazi’de MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı’nın çalışma performansı taraflı tarafsız herkes tarafından takdir ile karşılandı. 

Haber Kaynağı: GÜNDEM MALATYA/CERCİS KIRLIOĞLUHaber okunma sayısı: 10772

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER