gözde hastenesi.
Yeşilyurt Belediye başkanı

KARADAĞ HİZMETLERİMİZ HERKESE EŞİT OLACAK

17 Nisan 2019 Çarşamba 20:38
karadag-hizmetlerimiz-herkese-esit-olacak

KARADAĞ “Hekimhanlı vatandaşlarımıza ayrım yapmadan herkese eşit mesafede adil bir şekilde hizmet götürerek görevimizi yapacağız

31 Mart 2019’da yapılan yerel seçimlerde Hekimhan’da büyük bir başarı elde eden çiçeği burnundaki Hekimhan Belediye Başkanı Turan Karadağ ilk söyleşisini gazetemiz ile yaptı. Başkan KARADAĞ “Hekimhanlı vatandaşlarımıza ayrım yapmadan herkese eşit mesafede adil bir şekilde hizmet götürerek görevimizi yapacağız. Bizim sevdamız, bizim derdimiz daha yaşanılabilir bir Hekimhan inşa etmek. Bundan sonra Aliseydi başkanımızın yarım kalan işlerini de biz tamamlayacağız. Hekimhanlı vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek ve hizmet etmek için gece gündüz çalışacağız. Başkan Karadağ Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanla iyi bir diyalog içerisinde olacağız. Hizmetlerinde de eşit ve adil olacağından şüphem yok. Seçimlerden sonra seçilen başkanlar parti belediye başkanları değildir. Malatya’nın belediye başkanlarıdır. Yani ayrımız gayrımız yok. Birlikte uyum içerisinde çalışacağımızı düşünüyorum. ” ifadelerini kullandı.
CHP Hekimhan’a çok önem verdi. Burada birlik beraberlik sağlandı mı?

Biz ilçe örgütüyle, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, eski belediye başkanlarımızla ve Hekimhan’ın eski siyaset yapan insanlarıyla büyük bir birlik ve beraberliği yakaladık. Genel başkan yardımcımız Sayın Veli Ağbaba Genel başkanımızı, Grup başkan vekilimizi, dünyanın en iyi ekonomisti Selin Sayek Böke’yi, Murat Emir’i getirdi. Buradan da Hekimhan’a çok büyük bir değer verdiğini ve Hekimhanlıların da bizlere sahip çıktığını görüyoruz. Bizlerde onları mahcup etmedik ve seçimi kazandık ve mutluyuz.Selahattin Gürkan Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. Başkan Gürkan’la çalışmalarınız nasıl olacak?Selahattin Başkan bizim büyükşehir belediye başkanımız oldu. Selahattin başkan bütün Malatya’nın belediye başkanı oldu. Biz onunla birlikte beraber çalışacağız. Selahattin Başkanı aradım hayırlı olsun dedim. Başkanımda bana hayırlı olsun dedi. Hekimhan’ın çıkarları olduğu müddetçe Selahattin Başkanın yanında olduğumu belirttim. Selahattin Başkanla iyi bir diyalog içerisinde olacağız. Hizmetlerinde de eşit ve adil olacağından şüphem yok. Seçimlerden sonra seçilen başkanlar parti belediye başkanları değildir. Malatya’nın belediye başkanlarıdır. Yani ayrımız gayrımız yok. Birlikte uyum içerisinde çalışacağımızı düşünüyorum. Selahattin başkana tekrar hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyorum.

Haber kaynağı.Hekimhan Ekspres

Haber Kaynağı: GÜNDEM MALATYA/CERCİS KIRLIOĞLUHaber okunma sayısı: 3763

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER