Selahattin gürkan reklam
Yeşilyurt Belediye başkanı

İLÇE BAŞKANI SAMANLI'DAN KIRTASİYE KAMPANYASI

06 Eylül 2019 Cuma 23:27
ilce-baskani-samanlidan-kirtasiye-kampanyasi

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, geçtiğimiz yılda ilçe teşkilatı olarak yeni öğretim eğitim yılında öğrencilere kırtasiye yardımı kampanyası başlattıklarını belirterek, “2019-2020 eğitim öğretim yılı dolayısıyla 170 bin üzerindeki öğrencimizin eğitime başlayacağı bu günlerde tüm öğrencilerimize başarılı bir yıl diliyorum. Geçen yıl başlattığımız ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kırtasiye yardımı kampanyamızı bu senede yapmak İçin niyetlendik. “dedi.

Geçen hafta başlattığımız “Her kalem bir umut olur, Her umut bir çocuğu kurtarır” adı ile duyurduğumuz kampanyamızda kısa sürede yoğun katılım gösteren vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.1000 öğrenciye ulaşmak İçin çıktığımız bu yolda şuana kadar 700 öğrencimize ulaşacak sayıya çok şükür kavuştuk. Milli birlik beraberlik konusunda hassas olan vatandaşlarımızın Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından kampanyamıza katılmaları bizleri fazlasıyla duygulandırmıştır. Yardımlaşmanın öneminin kaybolmamış olması gelecek içinde bizlere umut vermiştir. Bugün ilk dağıtımımızı Malatya Yeşilyurt ilçemizin gelir seviyesi düşük hemşerilerimizin çoğunlukta yaşadığı Melek baba mahallemizde 120 öğrencimizle başladık.

Önümüzdeki hafta okullarımızın açılmasıyla birlikte inşallah 1000 öğrencimize ulaşacak sayıda kırtasiyelerimizle kardeşlerimizle bir araya gelip eğitim öğretim yılına moralle başlamaları açısından yardımlarımızı ulaştıracağız.Bu vesileyle kampanyamızın halen devam ettiğini belirterek katkıta bulunmak isteyen vatandaşlarımızın şu irtibat numaralarına ulaşmalarını rica ederiz.0553 080 10 71. 0532 556 72 87.Ayrıca bugüne kadar kampanyamızda bizleri yalnız bırakmayan tüm vatandaşlarımıza teşekkürü borç biliriz” İfadelerini kullandı 

Haber Kaynağı: GÜNDEM MALATYA/CERCİS KIRLIOĞLUHaber okunma sayısı: 2218

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER