gözde hastenesi.
yeşilyurt bld

İlçe başkanı Samanlı, Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

08 Nisan 2019 Pazartesi 12:43
ilce-baskani-samanli-polis-haftasi-dolayisiyla-bir-mesaj-yayimladi

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 Başkan Samanlı mesajında, Polis Teşkilatı’nın kanunlar ve halkımızdan aldığı güçle, toplumda huzur ve güvenin sağlanması için gece gündüz demeden görevini fedakarca sürdürdüğünü ifade etti. Polis Teşkilatı mensuplarının bu kutsal görevi ifa ederken, vatan ve milletin bölünmez bütünlüğünün korunması adına, gerektiğinde canını hiçe saydığını vurgulayan Samanlı, “Polis Teşkilatımız 174 yıldır, kamu düzeninin sağlanmasını amaçlayan kanunları başarıyla uygulamış ve milletimizin güvenini kazanmıştır.Köklü bir geçmişe sahip olan demokrasimizin varlığını sürdürmesi, toplumda huzur ve güvenin sağlanması ile mümkün olacağı düşünüldüğünde, Emniyet mensuplarımızın yaptıkları kutsal görev içinde demokrasimizin yaşamasındaki rolü de oldukça önemlidir” dedi. Polis Teşkilatının her kademesindeki mensuplarına başarılar dileyen MHP Battalgazi İlçe Başkanı Samanlı, “Bu duygu ve düşüncelerle, Kahraman Türk Polisimizin Polis Haftası’nı ve Polis Teşkilatımızın 174. Kuruluş yıldönümünü kutluyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, görevleri başındaki teşkilat mensuplarına, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Bu arada MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı ve yönetimi şehitliğe giderek, şehit polislerimizin kabrine karanfil bırakarak fatiha okudular.

Haber Kaynağı: GÜNDEM MALATYA/CERCİS KIRLIOĞLU

Haberin etiketleri:

bakışgazetesi, polis haftası


Haber okunma sayısı: 9608

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER