yeşilyurt bld

''MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MALATYA İL BAŞKANI''

07 Şubat 2020 Cuma 14:09
milliyetci-hareket-partisi-malatya-il-baskani

Sayın Vekilim, çok kıymetli dava arkadaşlarım, hemşerilerim ve değerli Malatya kamuoyu; Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın beyin önerileri ve Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyin olurları ile Malatya İl Başkanlığına Atanmış bulunuyorum.Zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde mücadelenin sosyal, kültürel, ekonomik ve siyasi alanda verilmesi gerektiği aşikardır.Biz de yolumuza bu anlayış ile devam edeceğiz.Ve inanıyoruz ki Malatya’yı bugüne kadar görmediği bir enerji ve siyaset anlayışı ile tanıştıracağız.

MHP Malatya İl Başkanlığı olarak bugün burada yeni bir çoban ateşi yakıyoruz. İnanıyoruz ki, yanan bu çoban ateşi gelecekte kısa bir süre içerisinde tüm Malatya’yı aydınlatacak güce kavuşacaktır. Mevzu bahis vatan olduğunda bizler en ön safta yer alırız. Türk milletini bekası tehdit ediliyorsa, bizler canımızdan geçeriz. Bizler şerefli bir bayrağın taşıyıcısı, kutlu bir davanın bekçileriyiz. Bu duygu yoğunluğu içerisinde şunu ifade etmek isterim ki ; inanıyorum ki MHP’yi daha iyi noktalara taşıyacak azim ve kararlılığa sahibiz. Bundan sonra aldığımız her nefesde gücümüz yettiği oranda davamızın hizmetinde olacağız. Mevki ve makam gözetmeksizin yerimiz, yanımız, yolumuz, MHP’nin lideri Sayın Devlet Bahçeli Beyin yanıdır

. Genel başkanımızın emrinde yeni oluşacak Malatya İL Teşkilatımızla bu davanın sadece hizmetine talip olacağız. Demokrasiyi güçlendirmek, seçimlerde MHP’yi en iyi şekilde temsil etmek adına her türlü gayret ve çabayı göstereceğiz. Genel Başkanımızın yapmış olduğu çağrıyı buradan bir kez daha üstüne basarak söylemek isterim ki; her hangi bir nedenden partimize kızmış, küsmüş başka partilere gitmiş ama gönlü MHP ile atan tüm abilerimi, kardeşlerimi partimizin çatısı altında toplanmaya davet ediyorum. Ülkücünün yeri yuvası Milliyetçi Hareket Partisidir. Yaptığı çalışmalardan dolayı Sayın Bülent Avşar Başkanıma ve kıymetli yönetimine teşekkür ediyoruz. Hepinizi saygı ile selamlar, Allaha emanet ederim. Ne Mutlu Türk’üm diyene.  

Haber Kaynağı: Gündem Malatya/Cercis Kırlıoğlu(Gündem Malatya/Cercis KırlıoğluHaber okunma sayısı: 2503

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ