Battalgazi belediyesi
yeşilyurt bld

MHP BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANI İLHAN'DAN CAN AZERBAYCAN'A BAYRAKLI DASTEK

19 Ekim 2020 Pazartesi 22:08
mhp-battalgazi-ilce-baskani-ilhandan-can-azerbaycana-bayrakli-dastek

MHP Battalgazi İlçe Teşkilatı Azerbaycan’a Destek amaçlı esnaflara Azerbaycan Bayrağı dağıttı. MHP Battalgazi ilçe Başkanı İlhan İlhan ve yönetim kurulu üyeleri Şehir merkezinde bulunan iş yerlerine giderek esnaflara Azerbaycan bayrağı..

MHP Battalgazi İlçe Teşkilatı Azerbaycan’a Destek amaçlı esnaflara Azerbaycan Bayrağı dağıttı.

MHP Battalgazi ilçe Başkanı İlhan İlhan ve yönetim kurulu üyeleri Şehir merkezinde bulunan iş yerlerine giderek esnaflara Azerbaycan bayrağı dağıtması büyük takdir görülmesine neden oldu.

MHP Battalgazi ilçe Başkanı İlhan İlhan, Bayrak dağıtımı ile ilgili olarak ” can Azerbaycan’a destek amacıyla bölgemizdeki iş yerlerine asılmak üzere Azerbaycan bayrağı dağıttık.Esnaflarımızın göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum ” dedi.
Başkan İlhan İlhan konuşmasında daha sonra şunları söyledi:

“İki Devlet tek Millet” olarak kardeşlik hukumuz olan Can Azerbaycan’a terör devleti Ermenistan bundan 30 yıl evvel yaptığı kalleşçe saldırı ile Karabağ’ı koparmış ve bu süreçte her fırsatta hain saldırılarına devam etmiştir. Son saldırıların ardından bıçak kemiğe dayanmış ve Azerbaycan Ermenilere hakettiği cevabı vermiştir. Devletimiz gerekli desteği dünde bugünde kardeş Azerbaycan’a sağlamaktadır. Bizde Battalgazi İlçe teşkilatı olarak kardeş Azerbaycan Türk’lerinin yanında olduğumuzu göstermek,biraz olsun moral ve destek sağlamak amacıyla Battalgazi’de esnafımızın iş yerlerine ve vatandaşlarımızında evlerine asmaları için Azerbaycan bayrağı dağıttık. Zor gününde kardeşinin yanında olmak inancımızında, örfümüzünde gereğidir. Varolsun kardeşlik hukukumuz. 

Haber Kaynağı: Gündem Malatya/Cercis Kırlıoğlu(Gündem Malatya/Cercis KırlıoğluHaber okunma sayısı: 581

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER