yeşilyurt bld

BİSK VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ,

01 Şubat 2020 Cumartesi 17:11
bisk-vatandaslarimizin-yanindayiz

İstanbul Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği (BİSK) Başkan Yardımcısı Mustafa Babuz ile Beykoz İlçe Gençlik Spor Müdürü hemşehrimiz Bülent Küçük, 6,8 büyüklüğündeki depremle sarsılan Malatya'yı ziyaret etti.

HER ŞARTTA VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Beykoz İlçe Spor Müdürü Bülent Küçük kardeşimize teşekkür ediyorum. Özellikle dağıtım konusunda bizlere çok yardımcı oldu. Biz isteriz ki daha fazla destek olalım. Tespitlerimiz neticesinde, ilerleyen zamanlarda kuru gıda, bakliyat gibi yardımlarımız olacak. Sıcak ilgisini eksik etmeyen Kale Kaymakamı Nurullah Beye ve Kale Belediye Başkanı Murat Koca'ya ve ilçe spor müdürümüze, Murat İlgün’e teşekkür ediyoruz. Vatandaş olarak, ülkenin her tarafındaki kardeşlerimize zor durumda faydalı olursak ne mutlu bize. BİSK Başkanı Asım Özdemir'in ve bütün Beykoz halkının selamını Malatyalı kardeşlerimize ilettik. Acınızı hissediyoruz, her zaman yanınızda olmaya çalışacağız" dedi.

İLÇE MÜDÜRÜ BÜLENT KÜÇÜK HER ZAMAN HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ.

Deprem olduğu andan itibaren teşkilat olarak teyakkuza geçtiklerini vurgulayan Beykoz İlçe Gençlik Spor Müdürü hemşehrimiz Bülent Küçük ise, "Kulüplerimizle diyalog kurarak, neler yapabiliriz diye istişareler de bulunduk. Battaniye ve ısıtıcı olarak karar verdik. Zaten deprem anından itibaren devletimiz var gücüyle yardımları gerçekleştirdi. Her türlü çabayı gösterdiler. Bu süreçte bizde kardeşlerimizin yanında olup, destekte bulunmak istedik. Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği, yardımlara öncülük etti. Biz de dışarıdan destek olduk. Bölgeyi bilmedikleri için bizde kendilerine gerekli yardımda bulunarak bizzat bölgeye gelerek yardımların dağıtılmasına vesile olduk. 350'e yakın ısıtıcı,600 e yakın battaniye dağıtıldı. Burada çok güzel birlik beraberliğin olduğunu gördük. Biz spor camiası olarak Türkiye'nin her yerine, her şekilde, her şartta hazırız. Bize zaman ayırdığınız için hepinize teşekkür ediyoruz" diye konuştu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Net Medya Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Keskin ise, yapılan yardımlar için teşekkür etti. 

Haber Kaynağı: Gündem Malatya/Cercis Kırlıoğlu(Gündem Malatya/Cercis KırlıoğluHaber okunma sayısı: 2708

htmlPaginator

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


YAZARLAR

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ