yeşilyurt bld
adiyamanlilar-idlibe-merhamet-oluyor-20-tir-dolusu-insani-yardim-yola-cikiyor

Adıyamanlılar İdlib’e Merhamet Oluyor 20 Tır Dolusu İnsani Yardım Yola Çıkıyor

Adıyamanlılar İdlib’e Merhamet Oluyor 20 Tır Dolusu İnsani Yardım Yola Çıkıyor İdlib'te hayatta kalma mücadelesi veren Suriyeliler için başlatılan yardım

vali-barus-necatibey-ortaokulu-ve-kubilay-anadolu-imam-hatip-lisesini-ziyaret-etti

Vali Baruş Necatibey Ortaokulu ve Kubilay Anadolu İmam Hatip Lisesini Ziyaret Etti

ali Aydın Baruş, Necatibey Ortaokulunun Taşındığı Nurettin Zengi İlkokulunu ve Kubilay Anadolu İmam Hatip Lisesinin Taşındığı Orhangazi Ortaokulunu ziyaret etti.

yilmadan-yorulmadan-basari-dolu-28-yillik-bir-destan

Yılmadan, yorulmadan başarı dolu 28 yıllık bir destan

Eğitim-Bir-Sen, vesayetin esas, hürriyetin tali; yasağın esas, yasanın lüks; yoksulluğun esas, yolsuzluğun sıradan; açlığın esas, tokluğun ayrıcalık; hak ihlalinin esas, hak aramanın gereksiz sayıldığı eski Türkiye’nin zor yıllarında, medeniyet değerlerimizin ruhuna uygun ve Anadolu irfanıyla bezeli bir anlayışla eğitimci, şair ve yazar Mehmet Akif İnan ve arkadaşları tarafından 14 Şubat 1992’de, eğitim çalışanlarının haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesi, yasakların kaldırılması, özgürlük alanlarının genişletilmesi amacıyla kurulmuştur.

turkiyede-tesislerin-ekim-ayi-doluluk-orani-yuzde-59

Türkiye’de Tesislerin Ekim Ayı Doluluk Oranı Yüzde 59

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ekim ayı verilerinin sisteme aktarılmasının ardından Türkiye’deki işletme belgeli ve belediye belgeli tesislerin konaklama istatistiklerini açıkladı.

anadolu-basin-birliginden-ulku-ocaklarina-ziyaret

Anadolu Basın Birliğinden Ülkü Ocaklarına Ziyaret

Malatya Ülkü Ocakları Başkanı Bayram Işık, Malatya Barışın , Kardeşliğin , Komşuluğun tüm düşünce ve inancın harmanlandığı Huzur Şehridir.

keskin-ahilik-anadoluyu-sevmek-ve-savunmakla-esdegerdir---

Keskin; “Ahilik, Anadolu’yu sevmek ve savunmakla eşdeğerdir”

ürkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi, Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, “Anadolu’yu yakıp yıkan Moğol yanlısı iktidarlara karşı olduğu için şehit edilen Ahi Evren’in miras bıraktığı kültürü yaşatan esnaf ve sanatkar camiasının da Anadolu’yu bölme ve yıkmayı hedefleyen günümüzün Moğolları olan terör örgütlerine, teröristleri besleyenlere, terör devletlerine eyvallahı yoktur, olmayacaktır.” dedi.

bu-takim-ya-ligden-cekilsin-veya-bir-ana-dolu-iline-devredilsin-

Bu takım ya ligden çekilsin veya bir Ana dolu iline devredilsin

Her şeye doymuş futbolcuları bünyesinde tutan seyircisi olmayan Başak şehir sporun ne işi var Süperlig

8-malatya-anadolu-kitap-ve-kultur-fuari-kapilarini-acti

8. MALATYA ANADOLU KİTAP VE KÜLTÜR FUARI KAPILARINI AÇTI

Malatya Valiliği ve Malatya Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle Kültür A.Ş tarafından düzenlenen 8. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı kapılarını ziyaretçilere açtı

mirac-insanlik-icin-bircok-mesaj-ve-mucizelerle-doludur

“Miraç, İnsanlık İçin Birçok Mesaj Ve Mucizelerle Doludur”

Miraç Kandili dolayıyla yazılı bir mesaj yayımlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, " Sevgili Peygamberimizin Yüce Allah'ın huzuruna yükseldiği gün olan Miraç Kandili'nde hayatımızın ve geçmişin muhasebesini yapmak çok iyi bir fırsattır Miraç; birçok ilahi hikmeti, sırrı ve bereketi içinde barındıran mübarek gecelerimizden birisidir.”dedi.

anadolu-tiyatrosu

ANADOLU TİYATROSU

Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Burak Gün, Hollanda’nın Lahey şehrinde gurbetçi sanatseverlerle bir araya geldi. T.C Yurtdışı Türkler Başkanlığı’nın desteğiyle, Sanatolia Hollanda Türk Kültür ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen; “Hollanda’da Türkçe, Kültür ve Sanat” projesi kapsamında; “Diksiyon, Seslendirme ve Oyunculuk” başlıklı atölye çalışmaları ya


YAZARLAR

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ