Battalgazi belediyesi
Yeşilyurt Belediye başkanı
emek-hirsizi-vanli baskan-eroglu-goz-yummuyor -tecavuz-girisimi feto-yemi-aktarildi fetonun-finans-kaynagi -abdestli-darbe-tesebbusu tso-da-yolsuzluk vatan-size-emanet- cemal-incesoyluer yoruma-acik

Bir skandalda haberimizi izinsiz alıp çarpıtarak yayın yapan Kemal Vanlı’dan Emek hırsızın, bilgiden belgeden yoksunsun

T.B.B Başkanı Lütfü Bora tarafından TECAVÜZ skandalı başlıklı haberimiz sonrası söz konusu TECAVÜZ olayının 3194 sayılı imar kanunun 18 maddesi uygulanması neticesinde meydana

T.B.B Başkanı Lütfü Bora tarafından TECAVÜZ girişim sonucu yetkililer suskun kaldı..

MOTAŞ’ın başıboş ve denetimsiz biçimde faaliyet gösterdiğini iddia ediyoruz, şirketin yolsuzluk, usulsüzlük zimmet ve hırsızlığa açık bir yönetim anlayışı ile yönetildiğini

BAKIŞ gazetesi olarak haberimizin takipçisi olduk ve 15 TEMMUZ FETÖ tarafından ülkemizde yapmak istedikleri darbe girişimi sonrası başarısız olmaları neticesinde…

Her zaman diyorum: Halkın gücünü aşacak hiçbir güç yoktur. Yeter ki halk, kandırılmasın.

Tokat TSO nun kasası boşaltılırken TSO Başkanı Arat’ın haberi yokmuydu?

Futbol müsabakasında tribünde maç izleyen seyircilerin çoğu, hakem, sporcu, teknik heyet olurlar. Verilen karara itiraz eder, futbolcu gol kaçırınca şöyle vuracaktı der, kimi takımın

Öyle bir geçer zaman ki…

Yaşanan, düşünülen, olmuş bitmiş veya olacak herhangi bir konu üzerinde; Sizlerin kendi özgür bilinçleri ile gelenek, görenek ve yetişme tarzları, aile yapıları çerçevesinde farklı

tso-da-yolsuzluk

TSO DA YOLSUZLUK!

Tokat TSO nun kasası boşaltılırken TSO Başkanı Arat’ın haberi yokmuydu?

hangi-yuzle

HANGİ YÜZLE!..

Çıkar için dün sövdüğü, aşağıladığı kişi ile bugün aynı mekanda tekrar olmalarının arkasında ne yattığını tahmin edebilirsiniz. Yok tahmin edemediyseniz yazılanlara ve bugün gelinen son noktaya bakın.

tokat-tso-nun-kasasi-bosaltilmis

TOKAT TSO' NUN KASASI BOŞALTILMIŞ...

Tokat TSO nun kasasını kimler boşalttı?

ah-be-osman

AH BE OSMAN

"Savaştan galip çıkmanın tek yolu kullanacağım oyların birer mermi gibi hainlere isabeti…”

bana-bunlardan-bahsedin-ki-herkes-bilsin-

BANA BUNLARDAN BAHSEDİN Kİ HERKES BİLSİN

1991 Körfez savaşında 500.000 Kürde kapılarımızı açtık, bizim ekmeğimizi bölüştürdük; ; sonuç: 20.000 PKK'lı karşımıza çıktı 9.671 şehit verdik! Vergi vermezler, yardım alırlar. Fatura ödemezler, milletten keserler. Uyuşturucu imalatı ve satışı yapar 'görmezden gelin' der.

baskandan-cirkin-saldiri

BAŞKANDAN ÇİRKİN SALDIRI

Tokat Artova AK Parti ilçe Başkanı Bıyık tarafından hemşireye küfür ve darp

devletimize-her-zaman-hesap-verdik

DEVLETİMİZE HER ZAMAN HESAP VERDİK

Esnaf Kefalet Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Hamdi Aydoğan'ın yapmış olduğu açıklamalarına cevap veren Tokat Esnaf Odaları Birlik Başkanı Mehmet Bekçi, "Şahsıma ve esnafın gözbebeği teşkilatıma yapılmış büyük bir terbiyesizlik" ifadelerini kullandı.

mola-bitti

MOLA BİTTİ

Eline kalem, masasının başına klavye alanlara karşı suskunluğumu bozuyorum

turk-milleti-artik-uyanmalidir

TÜRK MİLLETİ ARTIK UYANMALIDIR

TBMM’nin son Genel Kurul çalışmalarında Grup önerisinde Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Reşat Doğru, yapmış olduğu konuşmada Son günlerde Irak Türklerine, Suriye Türklerine ve Doğu Türkistan Türklerine karşı saldırılar artmış, katliamlar yapılmaya başlandığını belirtti.

papatya-fali-tutmaktan-vaz-gec

PAPATYA FALI TUTMAKTAN VAZ GEÇ

İşte, İl Başkanı, ilçe Başkanı ve belediye Başkanları papatya falı tutmaktan vaz geçmeli. O şehrin kaderine ortak olmalı.

esnaf-ve-sanatkar-kuruluslari-partiler-ustudur-

“Esnaf ve sanatkar kuruluşları partiler üstüdür”

“OĞLUN GİBİ EVLENDİRECEKSİN, KIZIN GİBİ GELİN EDECEKSİN, ESNAF TEŞKİLATINIDA YOKLAMAYA ÇAĞIRICAKSIN. BÖYLE BİR ŞEY OLMAZ”

stk-lar

STK LAR...

7 Haziran’da yapılacak 25. Dönem milletvekilliği seçimleri için partimizin yoklamasının ara komisyon çalışmaları sürerken, STK’larında bu süreç içerisinde dahil edilmesi kararı çerçevesinde; bütün yönetim kurulu üyelerinin Tokat’ta ki 5 milletvekilliği sayısı adedince isim yazmak suretiyle bir çalışmayı da gerçekleştirmiş olacağız.

kara-gun-25-mart

KARA GÜN. 25 MART

31 Aralık Şarkışla'nın Elmalı köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Şarkışla'da yaptıktan sonra Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi'ni bitirdi. Eşi Gülefer Yazıcıoğlu ile de burada tanışıp evlenen Muhsin Yazıcıoğlu iki çocuk babası idi.

mhp-malatya-milletvekili-aadayi-arif-yiliz

MHP MALATYA MİLLETVEKİLİ A.ADAYI ARİF YILIZ

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ MAALATYA MİLLETVEKİLİ A.ADAYI AV.ARİF YILDIZ

-frekans-ayari-bozuk

Frekans ayarı bozuk

Çanağı sağa sola döndürme sabit kalsın. Bir türlü frekans ayarını tutturamıyorsun..

yazilanlar-dogruysa

YAZILANLAR DOĞRUYSA!

Tokat Eğitim Bir-Sen şube Başkanı Şaban Ceylan açıklama da bulundu Bir tek kişiye yapılan haksızlık, bütün topluluğa yönelmiş bir tehdittir. (Montesquieu)

yigitten-yigitce-adim

YİĞİT'TEN YİĞİTÇE ADIM

Küçüklüğünden bu güne AK Partiye gönül vermiş sevdalı bir ailede yetişen Yiğit ten Yiğitçe adım.. 28 Yaşında Yüksek Bilgisayar Mühendisi Melike Yiğit Tokat AK Parti Milletvekilliği için A.Aday olduğunu açıkladı.

bu-ulkenin-chpye-ihtiyaci-var

“Bu ülkenin CHP’ye ihtiyacı var”

CHP il başkanı Sait Köse, göreve geldiğinden bu yana her hafta yaptığı gibi bu hafta da gündemi değerlendirmek için basınla bir araya geldi.

angaryaya-hayir-

Angaryaya Hayır

Tokat Eğitim Bir-Sen şube Başkanı Şaban Ceylan;Angaryaya Hayır Diyor, Nöbet Görevi İçin Ücret İstiyoruz

ilk-yari-sonu-degerlendirmesi

İLK YARI SONU DEĞERLENDİRMESİ

Tokat Eğitim Bir-Sen Şube Başkanı Şaban Ceylan, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen 19. Milli Eğitim Şûrası’nda önemli bazı kararlar alınmıştır. Söz konusu kararlar acilen uygulanmalıdır ifdelerini kullandı.