yeşilyurt bld
Battalgazi belediyesi
milletvekili-calik-ve-baskan-guderden-yilin-ilk-bebeklerine-ziyaret

MİLLETVEKİLİ ÇALIK VE BAŞKAN GÜDER’DEN YILIN İLK BEBEKLERİNE ZİYARET

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte Malatya Kadın Doğum Hastanesi’nde doğan, 2021 yılının ilk bebeklerini ziyaret ederek ailelerin sevincine ortak oldular. AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile birlikte 2020 yılının son gününde Malatya Kadın Doğum Hastanesi’ni ziyaret ederek hasta ve yakınları ile hastane personelin yeni yılını kutladı. Daha sonra doğum servisine geçen Milletvekili Çalık ve Başkan Güder, yeni doğan servisinde bulunan 5 aileyi ziyaret ederek onların yeni yılını kutladı.

vali-gul-ve-baskan-sahin-karkamista-muhtarlari-dinledi

Vali Gül ve Başkan Şahin Karkamış’ta muhtarları dinledi

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Karkamış İlçesinde muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi. Vali Gül burada, altyapı çalışmalarından, eğitim ve sağlığa, ticarete kadar ilçeye dair pek çok konuda önemli açıklamalarda bulundu.

milletvekili-cakir-ve-baskan-guderden-mhp-il-baskani-samanliya-ziyaret

MİLLETVEKİLİ ÇAKIR VE BAŞKAN GÜDER’DEN MHP İL BAŞKANI SAMANLI'YA ZİYARET

BAŞKAN GÜDER: “MALATYA'YA HİZMET İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ” AK Parti Malatya Milletvekili Ahmet Çakır ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mesut Samanlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Güder, “Cumhur İttifakı olarak ülkemize ve Malatya'ya hizmet için var gücümüzle çaba sarf diyoruz” dedi.

kaymakam-duran-ve-baskan-guderden-maske-denetimi

Kaymakam Duran Ve Başkan Güder’den Maske Denetimi

Battalgazi İlçe Kaymakamı Abdul Kadir Duran ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, ilçe genelinde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı. Gerçekleşen denetimlerde esnaf ve vatandaşlardan maske, hijyen ve sosyal mesafe kurallarına uymaları istendi.

milletvekili-kahtali-ve-baskan-guder-gelincik-tepesindeki-calismalari-inceledi

MİLLETVEKİLİ KAHTALI VE BAŞKAN GÜDER, GELİNCİK TEPESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

MİLLETVEKİLİ KAHTALI: “İŞLERİN HIZLANDIRILMASI İÇİN GAYRET GÖSTEREN OSMAN BAŞKANIMA TEŞEKKÜR EDİYORUZ” AK Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, projesini Battalgazi Belediyesi’nin sunduğu Gelincik Tepesi'nde yapımı devam eden bin 533 konutun yapım çalışmalarını inceleyerek, örnek daireleri gezdi.

milletvekili-calik-ve-baskan-guder-millet-bahcesindeki-calismalari-inceledi

MİLLETVEKİLİ ÇALIK VE BAŞKAN GÜDER, MİLLET BAHÇESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Battalgazi Belediyesi hizmet binasının yan kısmında yapım çalışmaları devam eden ‘Millet Bahçesi’ndeki çalışmaları AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte inceleyerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler alan Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Millet Bahçeleri o şehrin yansımalarıdır. İnşallah Malatya’mızın yansımasını da bu alanda oluşturacağız” dedi.

vali-barus-ve-baskan-gurkan-depremde-hasar-goren-yerleri-gezdiler

Vali Baruş ve Başkan Gürkan depremde hasar gören yerleri gezdiler

YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA EN ÜST SEVİYEDE Elazığ’ın Sivrice İlçesi’nde yaşanan ve Malatya’da hissedilen 6.8 şiddetindeki depremin etkilerini ortadan kaldırmak için tüm imkânlar seferber ediliyor.

milletvekili-calik-ve-baskan-guder-cumhurbaskani-erdogana-kayisi-ikram-etti

MİLLETVEKİLİ ÇALIK VE BAŞKAN GÜDER, CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A KAYISI İKRAM ETTİ

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ayaküstü görüştü. AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen Başkan Güder, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Malatya kayısısı ikram etti.

vali-barus-ve-baskan-gurkan-iftarlarini-cadirda-actilar

VALİ BARUŞ VE BAŞKAN GÜRKAN İFTARLARINI ÇADIRDA AÇTILAR

Malatya Valisi Aydın Baruş ve Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan 15 Temmuz Millet Meydanı üzerinde kurulan Büyükşehir Belediyesi iftar çadırlarını ziyaret ederek vatandaşlara iftar yemeği dağıttılar.

milletvekili-tufenkci-ve-baskan-gurkan-puturgede-vatandaslarla-biraraya-geldi

MİLLETVEKİLİ TÜFENKCİ VE BAŞKAN GÜRKAN, PÜTÜRGE’DE VATANDAŞLARLA BİRARAYA GELDİ

BAŞKAN GÜRKAN, “BELEDİYECİLİKTE DEĞERLER ÜRETEN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞINI GETİRECEĞİZ”