yeşilyurt bld
malatya-buyuksehir-belediyesi-ekipleri-emanet-carsisi-dogal-urunler-pazarini-inceledi

MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EKİPLERİ, EMANET ÇARŞISI-DOĞAL ÜRÜNLER PAZARINI İNCELEDİ

“Kentimize Değer Yatırımların Artması İçin Her Türlü Desteğe Hazırız”

adana-buyuksehir-uzman-ekipleri-elazigda

Adana Büyükşehir Uzman Ekipleri Elazığ'da

Adana Büyükşehir Belediyesi, Elazığ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin yaralarının sarılması ve enkaz altında kalan afetzedelerin kurtarılması için uzman ekipler gönderdi.

sosyal-tesisler-sabaha-kadar-hizmet-verdi-acil-mudahale-ekipleri-doganyol-ve-puturged

SOSYAL TESİSLER SABAHA KADAR HİZMET VERDİ, ACİL MÜDAHALE EKİPLERİ DOĞANYOL VE PÜTÜRGE’D

“Bütün İmkânlarımızı Seferber Ettik” Yeşilyurt Belediyesi, 6.8 şiddetindeki depremin ardından her hangi bir mağduriyet yaşanmaması için geceyi dışarıda geçiren vatandaşları sosyal tesislerde misafir ederken, çay ve çorba ikramında bulunuldu

baskan-cinar-karla-mucadele-ekiplerini-ziyaret-edip-baklava-ikram-etti

Başkan Çınar, Karla Mücadele Ekiplerini Ziyaret Edip, Baklava İkram Etti

Süper Kahramanlarımız Canla Başla Çalışıyor” Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya’yı etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Yeşilyurt’ta ki ulaşım ağını akıcı hale getirip vatandaşların mağdur olmaması için gece gündüz çalışan ‘Süper Kahramanlar’ karla mücadele ekiplerini ziyaret ederek, baklava ikram etti.

yesilyurt-belediye-ekipleri-denetimlerini-yogunlastirdi

YEŞİLYURT BELEDİYE EKİPLERİ, DENETİMLERİNİ YOĞUNLAŞTIRDI

“Sağlıklı Ürünler Tüketilmesi İçin Titiz Çalışıyoruz” Vatandaşların sağlıklı ve güvenli alışveriş yapabilmeleri için gıda ürünleri satışı yapan işletmelere yönelik denetimlerini aralıksız sürdüren Yeşilyurt Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı nedeniyle gıda ürünleri satışı yapan işletmelerde denetimlerini yoğunlaştırdı.

65-yasindaki-hastayi-battalgazi-belediyesi-ve-112-ekipleri-kurtard

65 YAŞINDAKİ HASTAYI BATTALGAZİ BELEDİYESİ VE 112 EKİPLERİ KURTARD

Battalgazi Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı yol ve asfalt ekipleri ile 112 Acil ekipleri kardan dolayı mahsur kalan 65 yaşındaki bir hastayı kurtardı. Battalgazi'de yoğun kar nedeniyle evde mahsur kalan akciğer hastası Kamber Sezer, Battalgazi Belediyesi ekiplerinin yardımıyla 112 sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürüldü.

yesilyurt-belediyesi-ekipleri-minik-canlilar-icin-dogaya-yem-birakiyor

YEŞİLYURT BELEDİYESİ EKİPLERİ, MİNİK CANLILAR İÇİN DOĞAYA YEM BIRAKIYOR

“Onları Koruyalım, Sevelim, Sahip Çıkalım” Yeşilyurt Belediyesi Tarım Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, yoğun kar yağışı nedeniyle sokak hayvanlarının aç kalmaması için belirli noktalara yem bıraktı. Başkan Çınar, “ Unutmayalım ki; hayvanlar soğuktan ölmez, açlıktan ve ilgisizlikten ölür. Kış nedeniyle yemek bulmakta zorluk çeken hayvanları unutmayalım.” dedi.

yesilyurt-belediye-ekipleri-ilcenin-dort-bir-tarafinda-kar-temizligi-yapiyor

YEŞİLYURT BELEDİYE EKİPLERİ, İLÇENİN DÖRT BİR TARAFINDA KAR TEMİZLİĞİ YAPIYOR

“Vatandaşlarımızın Refahı ve Huzuru İçin Çalışıyoruz” Yeşilyurt Belediyesi karla mücadele ekipleri, Malatya’yı etkisi altına alan kar yağışıyla birlikte daha önce yapılan planlama doğrultusunda ilçenin dört bir tarafında kar temizleme çalışmalarına ağırlık veriyor. Başkan Çınar, kış mevsiminin getirdiği iklim şartlarına göre belediye olarak gerekli tedbirleri aldıklarını söyledi.

yesilyurt-belediye-ekipleri-hos-geldin-bebek-projesiyle-13-bin-050-aileye-misafir-oldu

YEŞİLYURT BELEDİYE EKİPLERİ, ‘HOŞ GELDİN BEBEK’ PROJESİYLE 13 BİN 050 AİLEYE MİSAFİR OLDU

“Her Bebek, Dünyaya Umutla Bakmamıza Neden Oluyor” ‘Hoş Geldin Bebek’ projesi kapsamında Yeşilyurt’ta dünyaya gelen 13 bin 050’nci bebeği evinde ziyaret eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “Cennet kokulu tüm bebeklerimizin; ailesine, milletine, insanlığa hayırlı birer evlat olmalarını temenni ediyorum.” dedi.

battalgazi-belediyesi-zabita-ekipleri-kantin-denetimlerine-devam-ediyor

BATTALGAZİ BELEDİYESİ ZABITA EKİPLERİ KANTİN DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR

Battalgazi Zabıta Ekipleri Kantin Denetimi Yapıyor. Genel temizlik ve sağlıklı gıda maddesi satışı konusunda çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Battalgazi Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçe sınırları içerisinde bulunan toplam 204 okul kantinini denetleniyor. Öğrencilerin daha sağlıklı koşullarda beslenmesi için kantinleri mercek altına alan Battalgazi Belediyesi Zabıta ekipleri, hiçbir detayı gözden kaçırmıyor.

yesilyurt-belediye-ekipleri-ilcenin-dort-bir-tarafinda-kar-temizligi-yapiyor

YEŞİLYURT BELEDİYE EKİPLERİ, İLÇENİN DÖRT BİR TARAFINDA KAR TEMİZLİĞİ YAPIYOR

“Ekiplerimiz 24 Saat Görevinin Başındadır” Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Malatya’yı gece yarısından itibaren etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle Yeşilyurt’ta ulaşımın aksamaması ve vatandaşların mağduriyet yaşamaması için cadde ve sokaklarda kar temizleme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.


YAZARLAR

MALATYA - HAVA DURUMU

MALATYA

ÇOK OKUNANLAR

FOTO GALERİ