Gözde hastanesi.
Yeşilyurt Belediye başkanı
battalgazi-belediyesi-can-dostlarini-unutmadi

BATTALGAZİ BELEDİYESİ CAN DOSTLARINI UNUTMADI

Battalgazi Belediyesi, yeni tip koranavirüs salgını tedbirleri kapsamında Türkiye geneli ilan edilen iki günlük sokağa çıkma yasağı sebebiyle ilçede aç kalma riskiyle karşı karşıya kalan sokak hayvanlarını unutmadı.

afgasitana-kayseri-dostu-bir-isim-tarim-bakani-olarak-atand

AFGASİTAN’A KAYSERİ DOSTU BİR İSİM, TARIM BAKANI OLARAK ATAND

3 yıl önce başta Kayseri Şeker olmak üzere birçok kurumu ziyaret ederek, Kayseri ile önemli bir dostluk oluşturan Afganistan Eski Maliye, Ulaştırma ve Ticaret Bakanı Anwar-ul Haq Ahady, Afganistan Hükümetince Tarım, Sulama ve Hayvancılık Bakanlığı’na atandı

gurer-ciftcinin-karagun-dostu--tmo-muteahhit-dostu-cikti

Gürer: “Çiftçinin karagün dostu TMO müteahhit dostu çıktı”

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer TMO’nun hububat depolarının durumunu, soru önergesiyle TBMM gündemine taşıdı.

musiad-dost-meclisinde-konusan-gurkan

MÜSİAD ‘DOST MECLİSİ’NDE KONUŞAN GÜRKAN

MÜSİAD ÜRETİM VE İSTİHDAM ALANINDA ÖNEMLİ GÖREVLER ÜSTLENMEKTE Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, MÜSİAD tarafından organize edilen ‘Dost Meclisi’ne konuk oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Gürkan, kısa bir süre önce merkez üssü Elazığ Sivrice olan ve Malatya’da da yoğun olarak hissedilen bir depremin yaşandığını belirterek, “Merkez üssü Elazığ Sivrice olan ve Malatya’mızda da can ve mal kayıplarına yol açan depremle birlikte Malatya’daki bütün kurum ve kuruluşlar ile birlikte sahada görevimizin başındaydık.

calik-malatya-bir-kultur-ve-kitap-dostu-sehirdir-

Çalık, “Malatya bir kültür ve kitap dostu şehirdir”

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya 8. Anadolu Kitap ve Kültür Fuarında stantları gezip yazar ve vatandaşlarla sohbet etti.