bkş
BAKIŞ
tarihte-bu-gun

TARİHTE BU GÜN

Türkiye'de ve dünyada geçmişten günümüze gelişmiş önemli olaylar

calinan-saman-balyalarini-jandarma-buldu

ÇALINAN SAMAN BALYALARINI JANDARMA BULDU

18 Ağustos 2019 günü saat:19.30 sıralarında, Tokat İli Zile İlçesi Kireçli köyünde ikamet eden bir şahsın arazisinde bulunan (280) adet saman balyası çalınmıştır.

malatyada-hava-durumu

MALATYA'DA HAVA DURUMU

Önümüzdeki beş günlük hava tahmin raporu.

--basari---sergeninmi--yoksa-takiminmi

BAŞARI SERGENİN'Mİ YOKSA TAKIMIN'MI

Malatya spor sergen hocayla anlaşma imzaladıktan sonra sürekli gündeme gelen ve spor severlerin sık kullandığı sergen hoca ne yapar başarılı olurmu üç beş hafta sonra gider mi gibi söylenti Malatya’yı sardı bizlerde siz taraftarlarımız için araştırdık.

tarihte-bu-gun

TARİHTE BU GÜN

TÜRKİYE'DE VE DÜNYADA GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE YAŞANMIŞ ÖNEMLİ OLAYLAR

malatyada-hava-durumu

MALATYA'DA HAVA DURUMU

Malatya'da Önümüzdeki Beş günlük hava tahmin raporu çöl sıcakları gittimi.

malatyaspor--stadyumundaki-bufeler-kimlere-peskes--cekilmek-isteniyor

“MALATYASPOR STADYUMUNDA‘Kİ BÜFELER KİMLERE PEŞKEŞ ÇEKİLMEK İSTENİYOR”

Malatya stadyumunun açıldığı ilk günden beri büfeleri çalıştıran firma gelen seyirciye en iyi hizmeti sunarken partizan maçı öncesi bu firma neden devre dışı bırakıldı.

6-saricicek-yayla-festivali

‘6. SARIÇİÇEK YAYLA FESTİVALİ’

Her yıl geleneksel olarak Sarıçiçek Yaylası Topçayır Mevkii’nde yapılan ‘SARIÇİÇEK YAYLA FESTİVALİ’nin altıncısı bu yıl yine coşkulu, yine kalabalık bir şekilde gerçekleştirildi.

zam-ustune-zam-bu-mu-adaletiniz

"ZAM ÜSTÜNE ZAM BU MU ADALETİNİZ"

Her türlü olumsuzluğa rağmen büyük bir çoğunlukla size oy verip Başkan seçen Malatyalıya sizde karşılık olarak şehir içi otobüs fiatlarına zam yaparak mı vatandaşa jest yaptınız

bu-takim-ya-ligden-cekilsin-veya-bir-ana-dolu-iline-devredilsin-

Bu takım ya ligden çekilsin veya bir Ana dolu iline devredilsin

Her şeye doymuş futbolcuları bünyesinde tutan seyircisi olmayan Başak şehir sporun ne işi var Süperlig

malatyada-ak-parti-teskilati--fena-karisti

MALATYA'DA AK PARTİ TEŞKİLATI FENA KARIŞTI

31 Mart 2019 da yapılan seçim yüzde 68 oy alarak Ak parti,den B.Şehir belediye başkanlığına seçilen Selahattin Gürkan geçmiş dönemlerde yine Ak partiden başkanlığı kazanan belediye başkanlarının yapmış olduğu su istimali ve belediye giderleri üzerine yaptığı açıklamalar Malatya Ak partiyi fena karıştı.

malatyada-hava-durumu-termo-metreler-kac-dereceyi-gosterecek

MALATYA'DA HAVA DURUMU TERMO METRELER KAÇ DERECEYİ GÖSTERECEK

Çöl sıcaklarının geleceği tahmin edilen bu günlerde Malatya'da Termo metreler kaç dereceyi gösterecek gösterecek

kusadasi-izmir-ve-bozkurt-denizli-depremleri-raporu-yayinlandi

KUŞADASI (İZMİR) VE BOZKURT (DENİZLİ) DEPREMLERİ RAPORU YAYINLANDI

08.08.2019 tarihinde 11.39 ve 14.25 birbiri ardına meydana gelen Kuşadası Körfezi (İzmir) Mw=4.8, Bozkurt (Denizli) Mw=5.7 büyüklüğünde iki deprem meydana gelmiştir. Peşi sıra meydana gelen depremler başta merkez üstü bölgelerine yakın alanlar olmak üzere İzmir, Manisa, Aydın, Denizli, Muğla, Burdur, Isparta ve Afyon başta olmak üzere geniş bir coğrafyada hissedilmiştir

vali-barus-esnaf-ve-vatandaslarin-bayramini-kutladi

Vali Baruş Esnaf ve Vatandaşların Bayramını Kutladı

Vali Aydın Baruş Kurban Bayramı dolayısıyla gecenin geç saatlerine kadar faaliyet gösteren esnafların ve vatandaşların bayramını kutladı.

emniyet-genel-muduru-mehmet-aktas-malatyada-trafik-denetimine-katildi

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Malatya’da Trafik Denetimine Katıldı

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleştirilen trafik denetimleriyle ilgili "Hiç affımız yok, sürücülerden trafik kurallarına uymalarını, cep telefonu kullanmamalarını rica ediyoruz" dedi.

baskan-guderin-kurban-bayrami-mesaji

BAŞKAN GÜDER’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Güder, vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutlarken, bayram dolayısıyla yola çıkacak araç sürücülerine de, trafik kurallarına uymaları noktasında uyarılarda bulundu.

mhp-battalgazi-ilce-baskani-samanlidan-bayram-mesaji

Mhp Battalgazi ilçe başkanı Samanlı'dan Bayram mesajı

MHP Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Mesut Samanlı, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında dini bayramların İslam Alemi için önemine dikkat çekerken, Kurban Bayramı’nın sevgi, dostluk, barış ve kardeşliği daha da arttıracağına inandığını ifade etti.

mhp-malatya-milletvekili-mehmet-celal-fendoglumubarek-kurban-bayrami-dolayisiyla-bir-kutlama-mesaji-yayimladi

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu,mübarek Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Bugün birbirimizi daha iyi anlama, ahlaki erdemlerimizi geliştirme ve başkalarının dertleriyle dertlenme zamanıdır. Paylaşmanın fazileti, yardımlaşmanın güzelliği, zorda ve darda kalanlara el uzatmanın ahlaki değeri bayramın gerçek anlamında saklıdır.

caliktan-kurban-bayrami-ziyaretleri

Çalık’tan Kurban Bayramı Ziyaretleri

-ŞEHİTLİK ZİYARETİ Çalık, Yeşiltepe şehir Mezarlığında Şehitliği ziyaret ederek, burada vatan ve bayrak uğruna kanlarını seve seve veren şehitlerin mezarları başında dua edip, karanfil bıraktı. Çalık, bayramlar gibi manevi duyguların ön planda olduğu günlerde şehitlerin ve şehit yakanlarının, gazilerin unutulmaması gerektiğini ifade ederek, “Vatan, millet ve bayrak uğruna canlarını seve seve veren şehit ve gazilerimizi unuttuğumuz gün, ihmal ettiğimiz gün, aslında kaybettiğimiz gün olur. O nedenle şehitlerimizi, şehitlerimizin emanetlerini ve gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacağız, unutturmayacağız, anılarını her zaman yaşatacağız. Tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi şükranla anıyorum.” dedi.

keskin-nimetleri-ve-sevgimizi-paylastigimiz-bir-bayram-olsun

Keskin: “Nimetleri ve sevgimizi paylaştığımız bir bayram olsun

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, “Kimsesizlerimizi, yetimlerimizi, yaşlılarımızı unutmadığımız, koruduğumuz kolladığımız, nimetleri ve sevgimizi paylaştığımız bir bayram olsun” dedi.