bakış
BAKIŞ
millet-serefi-onuru-bagimsizligi-ezani-bayragi-ve-vatani-icin-mucadele-eden-kahramanlari-asla-unutamaz--vali-aydin-barus-15-temmuz-darbe-kalki

Millet, Şerefi, Onuru, Bağımsızlığı, Ezanı, Bayrağı ve Vatanı İçin Mücadele Eden Kahramanları Asla Unutamaz Vali Aydın Baruş, 15 Temmuz darbe kalkı

Vali Aydın Baruş, 15 Temmuz darbe kalkışmasının yıl dönümü etkinlikleri kapsamında şehit aileleri ve gaziler ile bir araya geldi

-vali-aydin-barusun-15-temmuz-demokrasi-ve-milli-birlik-gunu-mesajlari

VALİ AYDIN BARUŞ’UN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJLARI

15 Temmuz 2016,karanlık ellerce beslenen FETÖ/PDY terör örgütü eliyle ülkemizin, milli irademizin, demokrasimizin, hülasa istikbalimizin yok edilmek istendiğikara bir gün olarak tarihte yerini almış, bu kara günde, ülkemizin savunması ve terörle mücadelesi için Aziz Milletimizin alın teriyle alınan silahlar,Türk Silahlı Kuvvetlerinin şerefli üniforması altında gizlenen hainler tarafından Milletimizin üzerine doğrultulmuştur.

vali-aydin-barus-arguvanda-incelemelerde-bulundu

Vali Aydın Baruş Arguvan’da İncelemelerde Bulundu

Vali Aydın Baruş, Arguvan ilçesi Şehit Tuncay Göksu Çok Programlı Anadolu Lisesi konferans salonunda başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

vali-aydin-barusun-kadir-gecesi-tebrik-mesaji

VALİ AYDIN BARUŞ’UN KADİR GECESİ TEBRİK MESAJI

Zaman ve vakit, içinde yaşanan olayların önemi nispetinde kıymet kazanır. Üç aylar diye bildiğimiz mukaddes zaman diliminde kutladığımız mübarek gecelerin sonuncusu olan Kadir Gecesi’ni idrak etmenin huzur ve sevincini yaşıyoruz.

vali-aydin-barus-hekimhanda-incelemelerde-bulundu

Vali Aydın Baruş Hekimhan’da İncelemelerde Bulundu

Vali Aydın Baruş, Hekimhan ilçesi Öğretmenevi Toplantı Salonunda başta genel güvenlik ve asayiş konuları olmak üzere ilçedeki yatırım çalışmaları, içme suyu ve kanalizasyon, elektrik, meralar, ağaçlandırma ile eğitim ve sağlık konularındaki ihtiyaç ve sorunlar ile ilgili muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir toplantı gerçekleştirdi.

vali-aydin-barusun-19-mayis-ataturku-anma-ve-genclik-ve-spor-bayrami-kutlama-mesaji

VALİ AYDIN BARUŞ’UN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

19 Mayıs 1919, Türk Milleti'nin, kendisini bin yıllık yurdu olan Anadolu’dan ebediyen çıkarmak hülyasındaki emperyalist işgal güçlerine karşı Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde “Ya istiklal, ya ölüm” parolasıyla kutlu bir kıyama kalktığı ve bağımsızlık ve özgürlük ateşinin yurdun dört bir tarafına yayılmaya başladığı tarihtir.

100-yil-once-yakilan-istiklal-mesalesi-ulkemizi-ilelebet-aydinlatacak

“100 Yıl Önce Yakılan İstiklal Meşalesi Ülkemizi İlelebet Aydınlatacak”

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, “19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’dan başlayan bağımsızlık hareketi, birlik ve dayanışma ruhuyla birleşerek tüm yurtta dalga dalga yayılıp milli mücadelemizin zaferiyle sonuçlanmıştır. 100 yıl önce yakılan istiklal meşalesi ülkemizi ilelebet aydınlatacaktır” ded

vali-aydin-barusun-ramazan-ayi-kutlama-mesajlari

VALİ AYDIN BARUŞ'UN RAMAZAN AYI KUTLAMA MESAJLARI

Dua, ibadet, yardımlaşma ve dayanışma günlerini uhdesinde barındıran, On Bir Ayın Sultanı olan bir Ramazan Ayına daha ulaşmış bulunmanın engin huzurunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.

vali-aydin-barus-doganyol-ilcesindeki-depremzedeleri-ziyaret-etti

Vali Aydın Baruş, Doğanyol ilçesindeki depremzedeleri ziyaret etti

Vali Aydın Baruş ve beraberindekiler, 04.04.2019 Perşembe günü saat: 20.31 sıralarında merkez üssü Elazığ ili Sivrice ilçesi olan 5,2 büyüklüğünde meydana gelen deprem neticesi İlimiz Doğanyol ilçesinde depremden zarar gören kurum binaları ve depremzedeleri ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

vali-barus-baskanliginda-bagimlilik-ile-mucadele-toplantisi-duzenlendi

VALİ BARUŞ BAŞKANLIĞINDA BAĞIMLILIK İLE MÜCADELE TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Bağımlılık İle Mücadele İl Koordinasyon Kurulu’nun 2019 yılı ilk değerlendirme toplantısı Malatya Valisi Aydın Baruş başkanlığında gerçekleştirildi.

31-mart-sabahi-besmele-ile-ise-basliyoruz

31 MART SABAHI BESMELE İLE İŞE BAŞLIYORUZ

Tokat Saadet partisi belediye Başkan adayı inşaat mühendisi Bilal Metehan Aydın, seçime sayılı günler kala halktan aldığımız yoğun ilgi ve desteklerden dolayı 31 Mart ta Bismillah deyip işe koyulacağını belirtti.

tokatin-bes-yil-beklemeye-tahammulu-yok

TOKAT’IN BEŞ YIL BEKLEMEYE TAHAMMÜLÜ YOK

Tokat Saadet partisi belediye Başkan adayı İnş. Müh. Bilal Metehan Aydın seçim çalışmalarında il özel idaresi personelini ziyaret etti.

bilboardlarin-degil-gonullerin-adayi-aydin

BİLBOARDLARIN DEĞİL, GÖNÜLLERİN ADAYI AYDIN

Tokat esnafın karşısına çıkan ve “Tokat’a hizmet etmek bir onurdur.” diyen Başkan adayı Bilal Metehan Aydın,  “Ne para ne iktidar, işi bilen yapar

siz-islami-partisniz-dediler-kapattilar

SİZ İSLAMİ PARTİSNİZ DEDİLER KAPATTILAR

Tokat Saadet Partisi belediye Başkan adayı İnş. Müh. Bilal Metehan Aydın seçim çalışmalarına yeni mahallede milli görüş çizgilerini anlatarak devam etti.

---kaybedecek-bir-dakika-yok

KAYBEDECEK BİR DAKİKA YOK

Tokat Saadet Partisi belediye Başkan Adayı İnş. Müh. Bilal Metehan Aydın seçim çalışmalarına devam ediyor.

isi-bilen-yapar

İŞİ BİLEN YAPAR

Ve Tokat belediyesi. Muhterem babam Nizamettin Aydın göreve geldikten sonra yapmış olduğu başarılı hizmetleri, arkasına hükümet desteği olmadan başarmıştır.” İşi Bilen Yapar” sözüyle, 10 yıllık hizmetinde sadece 11 ay koalisyon hükümetinin belediye başkanı olmuştur. Bir belediyenin yapması gereken başarılı hizmetleri sebebiyle, hemşehrilerini ve teşkilatını üzmemiş, görevi devretmesinden 10 yıl geçmesine rağmen halen ismi ve başarısı konuşulmaya devam etmektedir.

patriotlar-turkiyeyi-korumak-icin-degil-islam-ulkelerini-birbiriyle-savastirmak-icin-getiriliyor

“PATRİOTLAR TÜRKİYE’Yİ KORUMAK İÇİN DEĞİL, İSLAM ÜLKELERİNİ BİRBİRİYLE SAVAŞTIRMAK İÇİN GETİRİLİYOR

Tokat Saadet Partisi İl Başkanı Bilal Metehan Aydın, , “Patriotlar Türkiye’yi korumak için değil, İslam ülkelerini birbiriyle savaştırmak için getiriliyor. Çünkü NATO barışın değil, küresel emperyalizmin silahlı gücüdür” dedi.

topraklarimiz-elimizden-gidiyor

TOPRAKLARIMIZ ELİMİZDEN GİDİYOR

Saadet Partisi AKP hükümetinin Tapu ve Kadastro Kanunu’nda değişiklik yapılmasını öngören 6302 sayılı yasa ile yabancıya toprak satışının artırılmasını gündemde tutmaya devam ediyor

erbakan-yapti-siz-sattiniz

ERBAKAN YAPTI, SİZ SATTINIZ!

Erbakan, Türkiye'de bugün ağır sanayinin ve milli sanayinin yegane ismi olarak anılırken, siz 10 yılda bu milletin ve ülkenin neyi var üstelik kime satıldığını da önemsemeden sattınız!.

bir-kez-daha-yikildik

BİR KEZ DAHA YIKILDIK

Saadet Partisi Tokat İl Başkanı Bilal Metehan Aydın, Milletimizin başı sağolsun” dedi.