Giysimatik
Battalgazi belediyesi
ak-partili-calik-biz-akcadagimiza-yaptigimiz-icraatlarimizla-konusuyoruz

AK Partili Çalık: “Biz Akçadağ’ımıza yaptığımız icraatlarımızla konuşuyoruz”

Partili Çalık: “Biz Akçadağ’ımıza yaptığımız icraatlarımızla konuşuyoruz” AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Biz rakamlarla konuşuyoruz, biz eserlerle konuşuyoruz, biz Akçadağ’ımıza yaptığımız icraatlarımızla konuşuyoruz. Biz 18 yıldır bu ülkede hem milli bütçeyi güçlendirdik hem kaynakları çeşitlendirdik. Bütün yatırımlar böyle oldu” dedi. Milletvekili Çalık beraberindeki partililerle birlikte Malatya’nın Akçadağ ilçesini ziyaret etti. İlk olarak partisinin Akçadağ ilçe binasını ziyaret eden Çalık, AK Parti’nin çeşitli engellemelere rağmen reformlar, icraatlar ve seçim başarılarıyla dolu 18 yılı geride bıraktığını ifade etti. Çalık, “Biz rakamlarla konuşuyoruz, biz eserlerle konuşuyoruz, biz Akçadağ’ımıza yaptığımız icraatlarımızla konuşuyoruz. Biz 18 yıldır bu ülkede hem milli bütçeyi güçlendirdik hem kaynakları çeşitlendirdik. Bütün yatırımlar böyle oldu” dedi.

milletvekili-calik-ve-baskan-guderden-yilin-ilk-bebeklerine-ziyaret

MİLLETVEKİLİ ÇALIK VE BAŞKAN GÜDER’DEN YILIN İLK BEBEKLERİNE ZİYARET

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ile birlikte Malatya Kadın Doğum Hastanesi’nde doğan, 2021 yılının ilk bebeklerini ziyaret ederek ailelerin sevincine ortak oldular. AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder ve AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Basri Kahveci ile birlikte 2020 yılının son gününde Malatya Kadın Doğum Hastanesi’ni ziyaret ederek hasta ve yakınları ile hastane personelin yeni yılını kutladı. Daha sonra doğum servisine geçen Milletvekili Çalık ve Başkan Güder, yeni doğan servisinde bulunan 5 aileyi ziyaret ederek onların yeni yılını kutladı.

ak-partili-calik-derslik-sayisi-18-yilda-2-katina-cikti

AK Partili Çalık: Derslik sayısı 18 yılda 2 katına çıktı

AK Partili Çalık: Derslik sayısı 18 yılda 2 katına çıktı AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Eğitime ayrılan kaynakla eğitim alanında bir çok yatırım gerçekleştirildi. Ülke genelinde 18 yılda 336 bin, Malatya’da ise 5 bini aşkın yeni derslik yapıldı” dedi.

ak-partili-calik-malatyada-6-bin-depremzede-aileye-yeni-konutlar-insa-ediliyor

AK Partili Çalık: Malatya’da 6 bin depremzede aileye yeni konutlar inşa ediliyor

AK Partili Çalık: Malatya’da 6 bin depremzede aileye yeni konutlar inşa ediliyor AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, 24 Ocak Malatya depreminin yol açtığı yıkımın izlerini silmek için her türlü gayreti gösterdiklerini belirterek, kentte 6 bin yeni konutun tüm sosyal altyapısıyla birlikte inşasının sürdüğünü ve Haziran ayına kadar etaplar halinde tamamının hak sahiplerine teslim edilmiş olacağını söyledi.

ak-parti-mkyk-uyesi-ve-milletvekili-oznur-calik-yesilyurt-kadin-girisimi-uretim-ve-isletme-kooperatifini-ziyaret-etti

AK PARTİ MKYK ÜYESİ VE MİLLETVEKİLİ ÖZNUR ÇALIK, YEŞİLYURT KADIN GİRİŞİMİ ÜRETİM VE İŞLETME KOOPERATİFİNİ ZİYARET ETTİ

“Sürdürülebilir Kalkınmanın En Önemli Ayağı, Kadın Kooperatifleridir” AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Öznur Çalık, 21 Aralık Dünya Kooperatifçilik günü vesilesiyle Yeşilyurt Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifini ziyaret ederek, yöresel eşyalar ve lezzetlerin tanıtım faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.

ak-partili-calik-puturgeyi-yeniden-insa-ediyoruz

AK Partili Çalık: Pütürge’yi yeniden inşa ediyoruz

AK Partili Çalık: Pütürge’yi yeniden inşa ediyoruz AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla 24 Ocak’ta meydana gelen depremde ağır hasar gören Pütürge ilçesini yeniden inşa ettiklerini söyledi.

ak-partili-calik-malatyada-18-yilda-8-baraj-hizmete-alindi

AK Partili Çalık: Malatya’da 18 yılda 8 baraj hizmete alındı

AK Partili Çalık: Malatya’da 18 yılda 8 baraj hizmete alındı AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, Malatya'da son 18 yılda 8 baraj inşa edildiğini, 10 sulama tesisinin tamamlandığını ve toplamda 400 bin dekar arazinin sulamaya açıldığını söyledi.

milletvekili-calik-ile-belediye-baskani-cinar-ozal-mahalle-sakinleriyle-biraraya-geldi

MİLLETVEKİLİ ÇALIK İLE BELEDİYE BAŞKANI ÇINAR, ÖZAL MAHALLE SAKİNLERİYLE BİRARAYA GELDİ

“Özal Mahalle Sakinlerimizin Tapu Sorununu Çözdük” AK Parti MKYK Üyesi ve Milletvekili Öznur Çalık ile Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt Belediyesi Hizmet Binasında Özal Mahallesi sakinleriyle tapu sorunlarının çözüme kavuşması noktasında istişare toplantısı düzenlediler. Toplantıdan çıkan güzel sonuçlar, mahalle sakinlerini mutlu etti.

calik-malatyada-kooperatifler-araciligiyla-3-bin-275-esnafa-1587-milyon-lira-faizsiz-kredi-verildi

Çalık: “Malatya’da kooperatifler aracılığıyla 3 bin 275 esnafa 158,7 milyon lira faizsiz kredi verildi.”

Çalık: “Malatya’da kooperatifler aracılığıyla 3 bin 275 esnafa 158,7 milyon lira faizsiz kredi verildi.” AK Parti MKYK üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatiflerimiz kanalıyla 24 Ocak’tan itibaren Malatya’daki 3 bin 275 esnafa 158 milyon 700 bin lira tutarında 50 bin liralık faizsiz kredi verildi.” dedi.

calik-ve-guder-battalgazi-bolgesindeki-yatirimlari-inceledi

ÇALIK VE GÜDER, BATTALGAZİ BÖLGESİNDEKİ YATIRIMLARI İNCELEDİ

MİLLETVEKİLİ ÇALIK: “OSMAN BAŞKANIMIZ GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATIYOR” AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık ve Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, Battalgazi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan yatırımlar ve devam eden projeleri yerinde inceledi. Milletvekili Çalık’a çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Güder, “Hizmet bilincini bizler ibadet bilinci olarak kabul ettik” dedi.